AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 37
EspanyolValència0-1
AlavésCelta3-1
EibarSporting0-1
AthleticLeganés1-1
MadridSevilla4-1
OsasunaGranada2-1
BetisAtlético1-1
Vila-realDeportivo0-0
R. SociedadMàlaga2-2
Las PalmasFCB1-4

  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
GranadaEspanyol 
MàlagaMadrid 
FCBEibar 
DeportivoLas Palmas 
LeganésAlavés 
ValènciaVila-real 
AtléticoAthletic 
SevillaOsasuna 
CeltaR. Sociedad 
SportingBetis

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB8737276411235451814316015421913335220
2Madrid8736276310040461914414820411713225220
3Atlético75372296672641181323371334199733013
4Sevilla69372098644943181341341626197573033
5Vila-real643718109533237191144351827187651814
6Athletic6337196125240431913423618201862101622
7R. Sociedad633719612575135191054302428189182727
8Eibar543715913544733191036292121185672526
9Alavés543714121140422919784192125187472121
10Espanyol533714111247492919856282424186661925
11Màlaga4637121015495332181026322314192891730
12València463713717556228188463129181953112433
13Celta443613518506328179172726161944112337
14Las Palmas39371091853713319964332561813142046
15Betis383710819396225196762224131841131738
16Leganés343781019355420185582122141935111432
17Deportivo333771218406123186572423101917111638
18Sporting303779214070181853102436121926111634
19Osasuna223741023408913192710233991823131750
20Granada20374825298016184410163041904151350
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 37
EbreGavà0-0
Vila-real BAt. Balears1-2
At. SaguntíCornellà1-2
L'HospitaletLlagostera1-0
HèrculesMallorca B4-0
BadalonaEldenc6-0
AlcoiàLlevant B2-2
PratSabadell1-1
Espanyol BBarça B0-2
LleidaValència B1-1

  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
LlagosteraPrat2-1
CornellàHèrcules2-2
At. BalearsAlcoià1-0
GavàAt. Saguntí4-0
Llevant BBadalona4-1
Barça BEbre3-0
SabadellEspanyol B3-2
EldencLleida0-0
Mallorca BVila-real B0-1
València BL'Hospitalet3-
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B823825768329451914325113371911443216
2Alcoià673818137563242191261361525196762017
3València B653817147594537191072352128197752424
4At. Balears61381613947333519982251326197572220
5Badalona60381515848343319964231227196942522
6Vila-real B60381612105740381912253619221941052121
7Hèrcules573817615504037191216311920195591921
8Lleida56381511124141411912522717151936101424
9Cornellà523813131244462819775222124196672225
10Gavà503813111448503219955312518194691725
11At. Saguntí493812131342402719694241522196491825
12Ebre4938111611333828196103171121195681627
13Mallorca B483811151234352319586151525196761920
14Llagostera4738121115404733199642817141935111230
15Sabadell463891910373928196103201818193971721
16Llevant B423881812333426196851812161921071522
17L'Hospitalet383891118335827197661921111925121437
18Espanyol B36388121837502219649252714192891223
19Prat3538714172743251951041512101924131231
20Eldenc15383629239810192413133851912161060

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

JORNADA 29
 
NàsticSant Andreu2-1
MallorcaGirona3-0
DammFCB0-2
CornellàEspanyol2-2
Santo DomingoAtl. Balears2-2
U. BellvitgeSabadell2-0
FerriolencManacor2-1
SaragossaSan Francisco1-1
 
JORNADA 30 I ÚLTIMA
 
FCBNàstic6-0
EspanyolDamm2-0
ManacorU. Bellvitge0-2
SabadellMallorca0-6
Atl. BalearsCornellà5-0
Sant AndreuFerriolenc1-1
GironaSaragossa1-2
San FranciscoSanto Domingo2-0
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB71302253722236151131428351511223014
2Mallorca643019745917321510232893215951318
3Espanyol60301794542435151122341025156722014
4Damm5330165945302915924251424157352016
5Cornellà5130156938303315103221818155371722
6Saragossa46301210840372615753191720155552120
7San Francisco4430101462919211549210623156541913
8Girona4430128102828281584319111615447917
9U. Bellvitge35308111127302415663151111152581219
10Manacor343097142340231572616131115258727
11Nàstic3430971436492115636202213153481627
12Sant Andreu31307101333341815465211813153481216
13Ferriolenc303086163049241573522236151311826
14Atl. Balears2930851729492115636192181522111028
15Santo Domingo23306519316410152491727131541101437
16Sabadell1230332427795151212134271521121437
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 29

R. SociedadValència0-4
EspanyolBetis2-0
FCBAtlético1-1
Tenerife SurLlevant3-0
Tr. AlcaineAthletic1-3
Sp. HuelvaSanta Teresa3-1
Rayo VallecanoOiartzun7-1
AlbaceteTacuense2-1
  
  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
OiartzunTr. Alcaine 
TacuenseSp. Huelva 
AtléticoR. Sociedad 
BetisAlbacete 
ValènciaRayo Vallecano 
AthleticEspanyol 
LlevantFCB 
Santa TeresaTenerife Sur

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético75292360891638141220515371511403811
2FCB7529243297114115132061434141112367
3València652919826510331410313753215951285
4Llevant54291739514834141112281420156272334
5Athletic52291649614131141013371621156362425
6Tenerife Sur46291379523934151113371512142661524
7Rayo Vallecano43291411448492215717282921147072020
8R. Sociedad42291261143322315726271719145451615
9Santa Teresa332996142645211463519161215339729
10Sp. Huelva322988134354231565425199142391835
11Betis3129941633501514437152216155191828
12Tr. Alcaine2929781429652115564192781422101038
13Espanyol222957172757151543817297141491028
14Albacete2029551936731415429213361413101540
15Oiartzun1829461923721214338112161513111251
16Tacuense152936202081914167102861520131053
  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 20/11/2017 20/11/17
 13/11/2017 13/11/17
 06/11/2017 6/11/17
 31/10/2017 31/10/17
 24/10/2017 24/10/17
 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
 25/09/2017 25/9/17
 22/09/2017 22/9/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6