AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 28
AtléticoSevilla3-1
AlavésR. Sociedad1-0
EibarEspanyol1-1
LeganésMàlaga0-0
DeportivoCelta0-1
FCBValència4-2
BetisOsasuna2-0
Las PalmasVila-real1-0
AthleticMadrid1-2
SportingGranada3-1

  • JORNADA 29
ValènciaDeportivo 
SevillaSporting 
OsasunaAthletic 
Vila-realEibar 
R. SociedadLeganés 
MadridAlavés 
EspanyolBetis 
GranadaFCB 
MàlagaAtlético 
CeltaLas Palmas

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid65272052712836141130361429139223514
2FCB63281963812533141031431130149323814
3Sevilla57281765523432131021251225157442722
4Atlético55281675522332141022321223146532011
5Vila-real482813963920271483325122114563148
6R. Sociedad48281531042392414734211924148062120
7Athletic44281351035323315103226151113328917
8Eibar4128118944392715834241814133552021
9Espanyol40281010840392314653251817144551521
10Alavés40281010829331914473131821146351615
11Celta38271151140452513814241913143471626
12Las Palmas352898114445291585227146131391731
13Betis3128871331442115564181810133191326
14València3028861438511813535192312153391928
15Màlaga272869133345201362521197150781226
16Deportivo272869133143191454519158141581228
17Leganés2628681422411414356121712143381024
18Sporting212856173157141442820317141491126
19Granada1928471725581613445141431503121144
20Osasuna112818192867514059143161413101436
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 30
Vila-real BPrat2-1
At. BalearsLleida2-1
GavàValència B4-5
SabadellLlevant B2-2
At. SaguntíEbre1-2
AlcoiàL'Hospitalet3-1
Mallorca BBadalona0-0
HèrculesEspanyol B2-1
FCB BLlagostera4-0
CornellàEldenc3-1

  • JORNADA 31
Espanyol BVila-real B 
L'HospitaletAt. Balears 
EldencGavà 
PratAlcoià 
BadalonaCornellà 
Llevant BAt. Saguntí 
LlagosteraSabadell 
EbreHèrcules 
LleidaMallorca B 
València BFCB B
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B60301866552733151032331327158342214
2Alcoià583016104462337151140311121155641512
3València B5430159649353114941291323166552022
4Badalona5230131343723291585216823155822115
5Hèrcules473014511382931161015241616144461413
6Vila-real B45301299473532161024311613142751619
7At. Balears44301111835292815771221116154471318
8Lleida443012810323333151032211311152581120
9Ebre4230101282827221557313820155551519
10At. Saguntí41301011936292516673221216144461417
11Cornellà38309111031352115564141517154561720
12Mallorca B373081392323161537591121155641412
13Sabadell363071582429231558216131315276816
14Llagostera33308913314223146532114101624101028
15Espanyol B3230711123034191554622201315276814
16Gavà3230881437482215645222310152491525
17L'Hospitalet3230881426432315654151391523101130
18Llevant B303051510192419154741081115186916
19Prat283051312213221154921277151410925
20Eldenc143035222267914239122751612131040

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 27
GironaSan Francisco2-3
MallorcaAtl. Balears2-0
Santo DomingoFCB3-5
SaragossaEspanyol1-2
DammManacor3-0
CornellàSant Andreu0-0
NàsticU. Bellvitge1-0
SabadellFerriolenc2-2

  • JORNADA 28
FCBCornellà 
GironaSabadell 
U. BellvitgeFerriolenc 
Atl. BalearsSaragossa 
ManacorNàstic 
San FranciscoMallorca 
Sant AndreuDamm 
EspanyolSanto Domingo

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB64272043632132131021357321410222814
2Mallorca55271674471729149232592613751228
3Espanyol532715844621291392228924146621812
4Damm5227164745262914923251223137242014
5Cornellà4927154835223214102219617135261616
6Saragossa4227119735322514743181617134541716
7Girona41271188242125137421571614446914
8San Francisco40279135261518133918322146441812
9Nàstic3127871234401814536182113133461619
10Manacor312787122036201362514111114257625
11Sant Andreu2927781231311613445201713143471114
12U. Bellvitge2827610112330201355313118141581019
13Ferriolenc252774162747211463520224131111725
14Atl. Balears222764171945151343611197142111826
15Santo Domingo222764172856914239152513134181331
16Sabadell1227332125685141211133671321101232
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 22
OiartzunSanta Teresa0-1
TacuenseLlevant3-1
AthleticValència1-2
Tr. AlcaineRayo Vallecano2-1
EspanyolR. Sociedad1-3
BetisAtlético0-2
Sp. HuelvaTenerife Sur1-1
AlbaceteFCB0-2

 
Imatges betevé 

  • JORNADA 23
FCBSp. Huelva 
LlevantBetis 
R. SociedadAlbacete 
Rayo VallecanoEspanyol 
Santa TeresaTr. Alcaine 
ValènciaOiartzun 
Tenerife SurTacuense 
AtléticoAthletic

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético602219307213301010004243012930309
2FCB56221822688311110103922511812296
3València4922147147824107302642512741214
4Llevant452214354131251081120920126242122
5Athletic422213365125251181231817115242017
6Tenerife Sur34229763931251181227129111641219
7Rayo Vallecano31221011131351611515171815115061417
8Santa Teresa29228592027171152414121211335615
9R. Sociedad262275102524141142516121211335912
10Sp. Huelva25226793039161144315139112361526
11Betis222264122540911236121913114161321
12Tr. Alcaine22225710225418124621521410118733
13Oiartzun1422351418428112278166111371026
14Albacete13223415276111123271928210028833
15Espanyol1222261419489122371326310037622
16Tacuense1122251516658111559243111010741

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 13/03/2017 12/3/17
1 | 2 | 3 | 4