AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 22
Las PalmasSevilla0-1
BetisValència0-0
Vila-realMàlaga1-1
AthleticDeportivo2-1
AtléticoCelta3-2
AlavésFCB0-6
OsasunaMadrid1-3
LeganésSporting0-2
EibarGranada 
EspanyolR. Sociedad1-2

  • JORNADA 23
SportingAtlético 
FCBLeganés 
SevillaEibar 
GranadaBetis 
ValènciaAthletic 
R. SociedadVila-real 
DeportivoAlavés 
CeltaOsasuna 
MadridEspanyol 
MàlagaLas Palmas

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid49201541541829119202910209621258
2FCB482214626118211063126727128313511
3Sevilla4622144444282510811211121126332317
4Atlético42221264391826118212591611443149
5R. Sociedad4122132736312311722191418116051717
6Vila-real362299429152412732219121026286
7Athletic35221057282627128312112810226714
8Eibar322195732292011623151312103341716
9RCD Espanyol322288630291712453181515104331214
10Celta30219393336211070319169112361420
11Las Palmas28227783133231265121115101271022
12Alavés27226972128121126391615114341212
13Betis242166921311812462131369207818
14Màlaga23225892936171052317146120661222
15València20215511294089225132112123361619
16Deportivo19214710263414942315105120571124
17Leganés1822461215377111467171111326820
18Sporting16224414244310103161524612138919
19Granada1321271217441010244811311038933
20Osasuna10221714244941204812266101361223
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 25
GavàCornellà3-1
BadalonaAt. Saguntí0-2
L'HospitaletEspanyol B0-0
LlagosteraAlcoià1-2
València BVila-real B3-2
SabadellAt. Balears1-0
EldencHèrcules0-2
LleidaEbre1-0
FCB BMallorca B2-1
Llevant BPrat1-0


  • JORNADA 26
CornellàFCB B 
Mallorca BSabadell 
HèrculesBadalona 
Espanyol BPrat 
At. SaguntíLleida 
EbreL'Hospitalet 
GavàLlevant B 
At. BalearsLlagostera 
AlcoiàValència B 
Vila-real BEldenc
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B4925154643252612822241223137241913
2Alcoià4825139337203012930251018134631210
3València B4525129437262512741221220135531514
4Hèrcules4225133933222713904201115124351311
5Badalona4125101143021231365212718124621814
6Vila-real B3825108739302613823251412122641416
7At. Balears3725910627202112561151016134451210
8Lleida3525988272927138321812812156917
9Ebre33258982324201355312713123451117
10Cornellà332589826291712453101116134451618
11Sabadell322571172125201255213101213265815
12At. Saguntí3225711729251913472171013123451215
13Espanyol B282561092527161344518171212264710
14Mallorca B282561092022111225581117134541211
15Llagostera28257711293620125522013813229923
16Prat2725512818222013481115712147717
17Gavà2625681130371612444151710132471520
18L'Hospitalet26257513203619135441211712219825
19Llevant B242541291218151336477912165511
20Eldenc13253418205281222811245131210928

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 23
MallorcaManacor3-0
San FranciscoFCB0-0
CornellàNàstic3-1
GironaSant Andreu2-1
SabadellDamm1-4
Santo DomingoFerriolenc2-1
Atl. BalearsEspanyol0-2
SaragossaU. Bellvitge1-0

  • JORNADA 24
U. BellvitgeSanto Domingo 
NàsticDamm 
Sant AndreuMallorca 
ManacorSaragossa 
FerriolencCornellà 
FCBGirona 
EspanyolSan Francisco 
Atl. BalearsSabadell

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB58231841571529119203462912921239
2Espanyol482314634216281191126520125521611
3Cornellà4723152633173012100218517115241512
4Mallorca46231373411623127232192311650207
5Damm4023124735232312723201217115241511
6Saragossa3923109431252212642151417114521611
7Girona36231067201724117311341212336713
8San Francisco3223711520111411281731812534138
9Sant Andreu2523671028251311344171312123361112
10U. Bellvitge2423599202717114521110712147917
11Nàstic22235711213415124351417711146717
12Manacor222357111230141142589812156421
13Ferriolenc212363142139181253416183111010521
14Santo Domingo19235414204591223711181011317927
15Atl. Balears17235216154111113267176122010824
16Sabadell112332182257412111011297112181128
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 18
Tr. AlcaineLlevant1-1
TacuenseAthletic0-2
Rayo VallecanoTenerife Sur3-1
EspanyolAtlético1-2
AlbaceteValència0-4
R. SociedadFCB0-3
Sp. HuelvaOiartzun2-0
BetisSanta Teresa1-1

  • JORNADA 19
OiartzunTacuense 
ValènciaSp. Huelva 
LlevantEspanyol 
Tenerife SurTr. Alcaine 
AthleticBetis 
AtléticoAlbacete 
Santa TeresaR. Sociedad 
FCBRayo Vallecano

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético4818153055112488003042410730257
2Barça44181422528259810312199612216
3València371810713371885301941910541143
4Llevant36181134312419861116817105231516
5Athletic33181035402019861125314104241517
6Tenerife Sur261875627281996121711791441017
7Rayo Vallecano25188192730131041516181284041112
8Sp. Huelva24186662731159432129992341522
9Santa Teresa23186571723149423131099234413
10R. Sociedad20185581620111032510119823369
11Betis191854922306913511171394141113
12Tr. Alcaine191847719391510361131448116625
13Albacete1318341123451110325162128026724
14Oiartzun111825111635581256106101361025
15Espanyol111825111637810226112238035515
16Tacuense818151213465905461839108728

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4