AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 17
R. SociedadSevilla0-4
CeltaMàlaga3-1
MadridGranada5-0
EibarAtlético0-2
EspanyolDeportivo1-1
OsasunaValència 
AthleticAlavés0-0
Las PalmasSporting1-0
Vila-realFCB1-1
BetisLeganés2-0

  • JORNADA 18
MàlagaR. Sociedad 
SevillaMadrid 
ValènciaEspanyol 
GranadaOsasuna 
LeganésAthletic 
DeportivoVila-real 
SportingEibar 
FCBLas Palmas 
CeltaAlavés 
AtléticoBetis

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid401612404514239720249177520215
2Sevilla36171133362121870119101594321711
3FCB3517105242171584311872096212410
4Atlético31179443114178521197149423127
5Vila-real3017863261220962118610824286
6R. Sociedad2917926282517952215121284041313
7Athletic2717836221920962115878215711
8Las Palmas24176652724199540178581251016
9Celta241773728321896031816681341016
10Eibar23176562222179522128681341014
11Espanyol2317584212311925211111283321012
12Alavés221757515171082427812933389
13Màlaga21175662629178521171149045918
14Betis21176382029159432121268206817
15Deportivo17174582328138413151049045818
16Leganés1617449132968134713109315616
17València12153392129571241116782151013
18Sporting121733111734108314111729027617
19Granada917161014386813461039036828
20Osasuna716141113342802641558125919
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 20
PratValència B1-1
LleidaBadalona3-2
L'HospitaletEldenc2-0
Vila-real BCornellà4-2
HèrculesGavà2-1
At. SaguntíFCB B1-3
Espanyol BLlagostera2-0
EbreSabadell0-0
AlcoiàMallorca B1-0
At. BalearsLlevant B1-1

  • JORNADA 21
GavàVila-real B 
Llevant BLleida 
SabadellAt. Saguntí 
Mallorca BAt. Balears 
LlagosteraEbre 
FCB BHèrcules 
CornellàAlcoià 
EldencPrat 
València BEspanyol B 
BadalonaL'Hospitalet
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B42201334371919961219102311722189
2Alcoià4020117232162610820239141035297
3Hèrcules3620113629162411803199129333107
4Badalona342081022817171045110517104511812
5València B3420974292218953117916114431213
6Vila-real B31208753024201162319131192521111
7Ebre28207761817161144396129333911
8At. Balears2720695221715103611291210334108
9Cornellà272069521221192526816114431514
10Sabadell242059618231393421091111254814
11Lleida242066820262111632151239036514
12Espanyol B232058720211211335141411925267
13At. Saguntí23205872021151136211789225914
14Prat23204115141816113717579144713
15Gavà22205782329129333101310112451316
16L'Hospitalet222064101728181153310849117720
17Llagostera212056921281493511410711218718
18Mallorca B2020488151869135610141135398
19Llevant B19203107101511102536681015449
20Eldenc9202315134049117820511128520

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 18
NàsticSan Francisco0-3
DammGirona0-0
ManacorFCB0-2
FerriolencAtl. Balears1-0
Santo DomingoSaragossa1-2
CornellàMallorca0-2
U. BellvitgeEspanyol1-1
Sant AndreuSabadell4-0

  • JORNADA 19
MallorcaDamm 
San FranciscoFerriolenc 
FCBSant Andreu 
Atl. BalearsU. Bellvitge 
SaragossaCornellà 
SabadellSanto Domingo 
GironaNàstic 
EspanyolManacor

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB4718152149142287102752510811229
2Espanyol38181152311422871018416104421310
3Cornellà3418111620132410802113108314910
4Mallorca33189633115149423149199540176
5Damm331710342815229711187118323108
6Girona27178361614178521103109315611
7Saragossa261868423221594321213119252119
8San Francisco2518675171198161431610514138
9Sant Andreu221864826211193241612119324109
10U. Bellvitge2218576182215943210979144813
11Nàstic211856720271510433141468134613
12Ferriolenc2018621018281710523141438107414
13Manacor15183691022892256979144413
14Atl. Balears11183213123458125414610208820
15Sabadell11183213184149117820792161021
16Santo Domingo10182412133761013691648116421
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 15
R. SociedadAtlético0-1
AlbaceteBetis0-2
EspanyolAthletic1-1
Rayo VallecanoValència0-1
Sp. HuelvaTacuense3-2
Tenerife SurSanta Teresa1-0
FCBLlevant4-0
Tr. AlcaineOiartzun2-2

  • JORNADA 16
TacuenseSanta Teresa 
FCBTenerife Sur 
AlbaceteAthletic 
Rayo VallecanoAtlético 
R. SociedadLlevant 
Tr. AlcaineValència 
Sp. HuelvaBetis 
EspanyolOiartzun

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético39151230459217700253188530206
2FCB38151221466228710282167511184
3Llevant3515112228191976101561685121313
4València301586125717752019413834163
5Athletic271583433171675112131183231214
6Tenerife Sur26157532621198611171077142911
7Sp. Huelva21155642525127331107982331518
8Rayo Vallecano19156182225108314131497304911
9Tr. Alcaine1815465172914835012947115520
10Santa Teresa16154471322118323111057124212
11Betis1515438172657124813108314913
12R. Sociedad1415357131688224876713359
13Espanyol1015249153388224101827025515
14Albacete1015249193888224131627025622
15Oiartzun51505101232270254938035823
16Tacuense515051010415705261508008426

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4