AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 16
CeltaVila-real0-1
MàlagaBetis 
Las PalmasEspanyol2-2
SevillaLlevant0-0
EibarValència2-1
AthleticR. Sociedad0-0
FCBDeportivo4-0
LeganésMadrid 
AtléticoAlavés1-0
GironaGetafe1-0
 
  • JORNADA 17
MadridFCB 
EspanyolAtlético 
R. SociedadSevilla 
GetafeLas Palmas 
AlavésMàlaga 
EibarGirona 
DeportivoCelta 
BetisAthletic 
LlevantLeganés 
ValènciaVila-real
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB42161330427228710264208620163
2Atlético3616106025715743083219630174
3València3416104236162086201941484221712
4Madrid31159423011178521196147421115
5Sevilla2916925191920862013398305616
6Vila-real24167362320137412146119324914
7Girona231665520221193241013127331109
8Eibar2116637182814842213978215519
9Getafe201655620161384131377814379
10R. Sociedad201655628289823316161183231212
11Leganés20156271214117322669830568
12Celta181653827241183231110782151614
13Athletic1816466161910824255882241114
14Betis18155372329148422171347115616
15Llevant171638515229923410158715157
16Espanyol171645713211384138648044515
17Deportivo1516439183110831491358125918
18Alavés1216401212256820661368206612
19Màlaga1115321013288722391238107416
20Las Palmas1116321113367821581948116517
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 19
PratVilafranca2-0
L'HospitaletPalamós5-1
Pobla de Maf.Espanyol B1-2
GavàCerdanyola0-2
SantboiàGranollers1-0
TerrassaCastelldefels2-1
Reus BHorta2-2
SantfeliuencAscó0-3
EuropaVilassar1-3
FigueresSant Andreu2-3
 
  • JORNADA 20
PratVilassar 
Espanyol BCastelldefels 
FigueresHorta 
SantfeliuencGranollers 
SantboiàSant Andreu 
GavàTerrassa 
Reus BPalamós 
L'HospitaletVilafranca 
EuropaCerdanyola 
Pobla de Maf.Ascó
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B5119163042132598102462610820187
2Ascó36191063282019954015817105231312
3Sant Andreu3519105434131393421762210712177
4L'Hospitalet34191045371820106221981494231810
5Terrassa3319892311817104511671694411511
6Prat321995534181610514199169441159
7Vilafranca30199372824169513161114104241213
8Pobla de Maf.29198561815149423951510433910
9Europa28198472326121033410131695131313
10Reus B2719766242616104421713119324713
11Santboià2619685141217105231079916245
12Horta25197482829109315161815104331211
13Figueres231972102524101031613141394141210
14Castelldefels231965820201510433108892251012
15Cerdanyola20195591525119324711910235814
16Santfeliuenc191947815211210334101179144510
17Palamós151943121837892257127102171125
18Granollers13194114143049117614910307816
19Vilassar13193412103569135612710217423
20Gavà12193313134771021782359126524
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 17
GironaLleida4-0
FCBPeña Deportiva8-2
MallorcaCornellà3-0
NàsticDamm0-2
EspanyolSan Francisco0-0
Sant AndreuEl Olivar1-1
G. ManresaSaragossa0-2
ManacorU. Bellvitge2-2

  • JORNADA 18
CornellàPeña Deportiva 
DammMallorca 
U. BellvitgeG. Manresa 
ManacorFCB 
El OlivarNàstic 
San FranciscoSant Andreu 
SaragossaGirona 
LleidaEspanyol

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB401712414413239720256178521197
2Girona3517112433192488002141193241215
3Mallorca34171115352022971122101284041310
4Espanyol33179623412188530183159432169
5Saragossa3217102538202287102451093151415
6El Olivar3217953171420962110512833279
7Nàstic241773719241083148111494231113
8Cornellà2417737191714942312810831479
9Manacor2317656181916844013579216514
10San Francisco23176562224199612181148044413
11Sant Andreu19174762329118251141289225917
12G. Manresa17175210122110831491179216310
13Damm1517431026371093151419581251218
14Lleida151743101636119324111648116520
15U. Bellvitge817151111282802641369135715
16Peña Deportiva517121411454911741218017733
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 14
SevillaGranadilla1-0
Sp. HuelvaBetis0-0
R. SociedadSanta Teresa0-0
Rayo V.FCB0-2
LlevantAtlético0-4
Saragossa CFFValència1-3
EspanyolMadrid CFF1-2
AlbaceteAthletic1-3
 
  • JORNADA 15
AthleticR. Sociedad 
GranadillaEspanyol 
Santa TeresaSp. Huelva 
FCBLlevant 
ValènciaAlbacete 
Madrid CFFRayo V. 
BetisSevilla 
AtléticoSaragossa CFF

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB37141211525217700351167511174
2Atlético37141211346167511153217700193
3Athletic3014100427191575021571575021212
4Llevant25147432920972321111167511189
5València211463525191173221481073131111
6Granadilla21146352219107313141211732287
7Betis19146172128963031191083141019
8Albacete1714527202377214914107313119
9Espanyol16144461217772144797232810
10R. Sociedad15144371816772141078722389
11Sevilla1514437192557124121810731377
12Madrid CFF151443714309730481367133617
13Sp. Huelva1414428142314842211706006316
14Santa Teresa10142489355712441157124524
15Saragossa CFF514121113394711561717016722
16Rayo V.000000000000000000000
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 543 | 0 | Imprimir | Enviar


 15/01/2018 15/1/18
 09/01/2018 9/1/18
 24/12/2017 24/12/17
 12/12/2017 12/12/17
 28/11/2017 28/11/17
 20/11/2017 20/11/17
 13/11/2017 13/11/17
 06/11/2017 6/11/17
 31/10/2017 31/10/17
 24/10/2017 24/10/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6