AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 9
BetisAlavés2-0
CeltaAtlético0-1
DeportivoGirona1-2
ValènciaSevilla4-0
MadridEibar3-0
LeganésAthletic1-0
R. SociedadEspanyol1-1
FCBMàlaga2-0
Vila-realLas Palmas4-0
LlevantGetafe1-1
 
  • JORNADA 10
EspanyolBetis 
AthleticFCB 
AlavésValència 
GironaMadrid 
GetafeR. Sociedad 
MàlagaCelta 
Las PalmasDeportivo 
SevillaLeganés 
AtléticoVila-real 
EibarLlevant
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB25981026315550018110431082
2València219630251013541013284220128
3Madrid2096211878522184124400103
4Atlético1995401457321041126330104
5Leganés1795228385221329430151
6Vila-real16951315101043101016520359
7Betis16951319171254011384411269
8Sevilla16951398104310716520327
9R. Sociedad14942320185512211119430197
10Celta1193241814551227864202116
11Athletic119324101074211424511368
12Llevant11925291196231862302115
13Espanyol10924381274211633503229
14Getafe99234111034103656513155
15Girona9923491445113485412156
16Deportivo892251018652036102402248
17Eibar79216320441121535104215
18Las Palmas692077223410341235104310
19Alavés3910831404004193510425
20Màlaga19018420140134905005011
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 11
TerrassaAscó1-1
L'HospitaletSantboià1-0
CerdanyolaGranollers0-1
VilassarSant Andreu0-2
EuropaPobla de Maf.0-1
Reus BFigueres0-3
PratSantfeliuenc1-1
GavàEspanyol B2-3
VilafrancaHorta2-1
CastelldefelsPalamós4-1
 
  • JORNADA 12
GranollersTerrassa 
SantfeliuencL'Hospitalet 
SantboiàReus B 
Espanyol BEuropa 
AscóGavà 
HortaVilassar 
FigueresCastelldefels 
Pobla de Maf.Prat 
Sant AndreuCerdanyola 
PalamósVilafranca
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B2911920279135410155166510124
2Ascó2611821181013541010413641186
3L'Hospitalet231172220613641193105311113
4Reus B2111632161011632111710531153
5Prat191154220101063121259523085
6Pobla de Maf.1911542125105311719623154
7Sant Andreu17115241585512244126402114
8Vilafranca17115241615106312887521287
9Terrassa161137118131062401056513188
10Santfeliuenc1611443139105311836613256
11Figueres1511506161565203789630397
12Europa15114341415561236910531186
13Horta11113261117652036105612357
14Cerdanyola111132681876213494511349
15Santboià101124591145113676613234
16Granollers101131781415014379630357
17Castelldefels911236121556123574511378
18Palamós8112271021250231766204914
19Gavà7112189334611461835104315
20Vilassar611209321361052835104113
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 9
NàsticG. Manresa0-1
Sant AndreuGirona2-1
DammLleida1-0
El OlivarSan Francisco2-1
CornellàSaragossa2-3
MallorcaManacor1-0
FCBEspanyol1-1
Peña DeportivaU. Bellvitge1-0

  • JORNADA 10
U. BellvitgeCornellà 
EspanyolSant Andreu 
LleidaEl Olivar 
ManacorPeña Deportiva 
San FranciscoFCB 
G. ManresaMallorca 
GironaNàstic 
SaragossaDamm

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1El Olivar209621107135410737421134
2FCB199540176115320938422083
3Mallorca1996121581354101046420254
4Girona1996121410124400737521277
5Espanyol1795222151244001405512275
6Saragossa149423211510431012345113912
7Nàstic14942310975212547421155
8Sant Andreu139342131195230964411245
9Cornellà119324101085221753410335
10G. Manresa11932471074211544511326
11Manacor11932471084220423510438
12San Francisco99234121564202893503246
13Lleida99306918642025735104411
14Damm7921614236520381214013611
15U. Bellvitge5912651414013264511338
16Peña Deportiva39108519351042504004314
  • 1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 6
EspanyolSaragossa CFF2-1
Madrid CFFAthletic0-1
AtléticoSp. Huelva3-1
SevillaAlbacete3-3
BetisR. Sociedad4-0
Rayo V.Llevant0-4
FCBValència2-0
GranadillaSanta Teresa5-1
 
  • JORNADA 7
AtléticoFCB 
Saragossa CFFRayo V. 
AlbaceteEspanyol 
R. SociedadSevilla 
Santa TeresaBetis 
Sp. HuelvaLlevant 
AthleticGranadilla 
ValènciaMadrid CFF

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB1866002719330015093300121
2Atlético186600172933001019330071
3Athletic12640291163201646320137
4Espanyol1063127663201324311144
5Llevant96231139230212373210116
6Madrid CFF962318763201543303033
7Betis963038763201623310225
8Sp. Huelva963038893300720300316
9Albacete86222141143111654311186
10Granadilla86222101133102685312043
11València762135743111223310235
12Sevilla661321214230219114311133
13Santa Teresa26024422130122613012216
14Saragossa CFF16015417130121110300336
15Rayo V.000000000000000000000
16R. Sociedad0600621103003140300317
  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 620 | 0 | Imprimir | Enviar


 28/11/2017 28/11/17
 20/11/2017 20/11/17
 13/11/2017 13/11/17
 06/11/2017 6/11/17
 31/10/2017 31/10/17
 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
 25/09/2017 25/9/17
 22/09/2017 22/9/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6