AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 4
GironaSevilla0-1
EspanyolCelta2-1
AlavésVila-real0-3
BetisDeportivo2-1
Las PalmasAthletic1-0
LlevantValència1-1
R. SociedadMadrid1-3
AtléticoMàlaga1-0
GetafeFCB1-2
EibarLeganés1-0
 
  • JORNADA 5
DeportivoAlavés 
LlevantR. Sociedad 
AthleticAtlético 
LeganésGirona 
Vila-realEspanyol 
ValènciaMàlaga 
CeltaGetafe 
SevillaLas Palmas 
MadridBetis 
FCBEibar
 
  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB12440011162200706220041
2Sevilla1043106142110416220020
3R. Sociedad9430111732101436220074
4Madrid842209422020336220061
5Atlético842208331100105312073
6Athletic742113142110203210111
7Vila-real642026531100313310234
8Llevant641305453120431101011
9València641304342110102202033
10Leganés642023332101223210111
11Betis642025762200420200215
12Las Palmas642025732101253210132
13Eibar642022432101113210113
14Getafe441123402002134211021
15Girona441123543111330100102
16Espanyol441123832101221201116
17Celta341035732101330200224
18Deportivo1401351102002271201134
19Màlaga040041602002140200202
20Alavés040040702002050200202
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions   
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

3ª DIVISIÓ B, GRUP V

  • JORNADA 6
L'HospitaletEuropa2-0
Espanyol BPalamós3-1
SantfeliuencVilassar3-0
Pobla de Maf.Vilafranca1-0
GranollersSant Andreu0-1
SantboiàCerdanyola1-2
Reus BGavà3-1
PratCastelldefels4-0
FigueresTerrassa1-3
AscóHorta2-1
 
  • JORNADA 7
PalamósAscó 
HortaGranollers 
CastelldefelsSant Andreu 
GavàFigueres 
TerrassaSantboià 
PratL'Hospitalet 
CerdanyolaSantfeliuenc 
EuropaReus B 
VilassarPobla de Maf. 
VilafrancaEspanyol B
 
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol B16651014593300937321052
2L'Hospitalet13641114393300704311173
3Prat13641114763201737321074
4Santfeliuenc13641110493300714311133
5Ascó1364118673210526320134
6Terrassa11632112773210724311155
7Reus B11632110673210834311123
8Figueres963038663201633310223
9Vilafranca862229843111444311154
10Europa86222101143111564311155
11Pobla de Maf.862223463201212302113
12Sant Andreu762136643111323310234
13Granollers762134613012246320122
14Cerdanyola7621361343111373310236
15Horta662045833102243310234
16Gavà66204617331023103310237
17Castelldefels461146713012023310265
18Santboià461144803003374311111
19Vilassar3610521233102230300309
20Palamós260242923021010300328
  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 18 a 20, descens 


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 3
EspanyolLleida4-0
Peña DeportivaCornellà0-1
MallorcaDamm3-2
GironaSaragossa2-1
G. ManresaU. Bellvitge1-0
BarçaManacor2-0
Sant AndreuSan Francisco1-1
NàsticEl Olivar1-1

  • JORNADA 4
LleidaSant Andreu 
DammPeña Deportiva 
San FranciscoNàstic 
ManacorG. Manresa 
CornellàBarça 
El OlivarMallorca 
U. BellvitgeGirona 
SaragossaEspanyol

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Espanyol9330011062200703110040
2Girona933006162200313110030
3Barça732105242110423110010
4Nàstic732105342110213110032
5G. Manresa732104262200311101011
6Mallorca632015362200520100101
7Cornellà632012131100103210111
8Manacor632014431100323210112
9El Olivar431112431100101201114
10Sant Andreu230212322020220100101
11Damm130125701001231201134
12Saragossa130124611010110200235
13U. Bellvitge130122401001011201123
14San Francisco130121601001041201112
15Peña Deportiva030030402002020100102
16Lleida030031901001030200216

1 a 2, Copa 
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 2
AtléticoR. Sociedad1-0
AthleticSp. Huelva2-0
Madrid CFFSaragossa CFF3-2
FCBAlbacete3-0
GranadillaLlevant1-2
BetisRayo V.1-0
SevillaEspanyol1-3
ValènciaSanta Teresa1-1
 
  • JORNADA 3
AthleticValència 
Santa TeresaAtlético 
R. SociedadFCB 
Saragossa CFFGranadilla 
LlevantBetis 
AlbaceteMadrid CFF 
Sp. HuelvaEspanyol 
Rayo V.Sevilla
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB6220012031100303110090
2Espanyol622004131100103110031
3Atlético622004131100103110031
4Athletic622004131100203110021
5Madrid CFF421104331100321101011
6Llevant421103211010113110021
7Rayo Vallecano421103211010113110021
8València421102111010113110010
9Sp. Huelva321012331100210100102
10Santa Teresa120112301001121101011
11Granadilla120112301001121101011
12Betis020021301001120100101
13R. Sociedad020020201001010100101
14Sevilla020022501001130100112
15Albacete020021601001130100103
16Saragossa CFF0200221201001090100123

  • 1 a 8, Copa de la Reina  
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 430 | 0 | Imprimir | Enviar


 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
 25/09/2017 25/9/17
 22/09/2017 22/9/17
 11/09/2017 11/9/17
 04/09/2017 3/9/17
 28/08/2017 27/8/17
 21/08/2017 21/8/17
 22/05/2017 22/5/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5