AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 36
SevillaR. Sociedad1-1
DeportivoEspanyol1-2
GranadaMadrid0-4
LeganésBetis 
AlavésAthletic1-0
MàlagaCelta3-0
SportingLas Palmas1-0
AtléticoEibar1-0
ValènciaOsasuna4-1
FCBVila-real4-1

  • JORNADA 37
EspanyolValència 
AlavésCelta 
EibarSporting 
AthleticLeganés 
MadridSevilla 
OsasunaGranada 
BetisAtlético 
Vila-realDeportivo 
R. SociedadMàlaga 
Las PalmasFCB

  • CLASSIFICACIÓ 
 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB8436266410834451814316015391812334819
2Madrid843526639639431813414419411713225220
3Atlético74362286662541181323371333189632912
4Sevilla69362097634543181341341626187562929
5Vila-real63361899533236181134351827187651814
6Athletic6236195125139421813323517201862101622
7R. Sociedad623619512554934181044282228189182727
8Eibar543615912544633181035292021185672526
9Espanyol533614111147482918855282324186661925
10Alavés513613121137412618684162025187472121
11Màlaga453612915475132181026322313182791528
12Celta443513517496028179172726161844102234
13València433612717546228188463129151843112333
14Las Palmas39361091752673318963322161813142046
15Betis373510718385724186662123131741121734
16Deportivo32367111840612318657242391816111638
17Leganés30357919305317174581722131834111331
18Sporting27366921397018185310243691816111534
19Granada20364824287816184410163041804141248
20Osasuna193631023388810181710213891823131750
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 37
EbreGavà0-0
Vila-real BAt. Balears1-2
At. SaguntíCornellà1-2
L'HospitaletLlagostera1-0
HèrculesMallorca B4-0
BadalonaEldenc6-0
AlcoiàLlevant B2-2
PratSabadell1-1
Espanyol BFCB B0-2
LleidaValència B1-1

  • JORNADA 38 I ÚLTIMA
LlagosteraPrat 
CornellàHèrcules 
At. BalearsAlcoià 
GavàAt. Saguntí 
Llevant BBadalona 
FCB BEbre 
SabadellEspanyol B 
EldencLleida 
Mallorca BVila-real B 
València BL'Hospitalet
  •  CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B793724768029421813324813371911443216
2Alcoià673718136563142191261361525186752016
3València B62371614756443418972322028197752424
4Badalona60371515747303319964231227186932418
5At. Balears58371513946333218882241326197572220
6Vila-real B57371512105640381912253619191831052021
7Hèrcules563717515483837191216311919185491719
8Lleida55371510124141411912522717141835101424
9Cornellà513713121242442718765201924196672225
10At. Saguntí493712131242362719694241522186481821
11Ebre4937111610333528196103171121185671624
12Mallorca B483711151134342318585151425196761920
13Gavà473712111444502918855272518194691725
14Llagostera4437111115384630188642616141935111230
15Sabadell433781910343725185103171618193971721
16Llevant B393771812293323185851411161921071522
17L'Hospitalet383791117325527197661921111825111334
18Espanyol B36378121735472219649252714182881020
19Prat3537714162641251951041512101824121129
20Eldenc1437352923989182313133851912161060

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

JORNADA 29
 
NàsticSant Andreu2-1
MallorcaGirona3-0
DammFCB0-2
CornellàEspanyol2-2
Santo DomingoAtl. Balears2-2
U. BellvitgeSabadell2-0
FerriolencManacor2-1
SaragossaSan Francisco1-1
 
JORNADA 30 I ÚLTIMA
 
FCBNàstic6-0
EspanyolDamm2-0
ManacorU. Bellvitge0-2
SabadellMallorca0-6
Atl. BalearsCornellà5-0
Sant AndreuFerriolenc1-1
GironaSaragossa1-2
San FranciscoSanto Domingo2-0
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB71302253722236151131428351511223014
2Mallorca643019745917321510232893215951318
3Espanyol60301794542435151122341025156722014
4Damm5330165945302915924251424157352016
5Cornellà5130156938303315103221818155371722
6Saragossa46301210840372615753191720155552120
7San Francisco4430101462919211549210623156541913
8Girona4430128102828281584319111615447917
9U. Bellvitge35308111127302415663151111152581219
10Manacor343097142340231572616131115258727
11Nàstic3430971436492115636202213153481627
12Sant Andreu31307101333341815465211813153481216
13Ferriolenc303086163049241573522236151311826
14Atl. Balears2930851729492115636192181522111028
15Santo Domingo23306519316410152491727131541101437
16Sabadell1230332427795151212134271521121437
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 28
BetisTr. Alcaine1-0
LlevantSanta Teresa4-0
Sp. HuelvaAlbacete2-2
TacuenseEspanyol0-0
ValènciaFCB0-1
AtléticoTenerife Sur3-0
OiartzunR. Sociedad1-1
AthleticRayo Vallecano3-2
  
  • JORNADA 29
R. SociedadValència 
EspanyolBetis 
FCBAtlético 
Tenerife SurLlevant 
Tr. AlcaineAthletic 
Sp. HuelvaSanta Teresa 
Rayo VallecanoOiartzun 
AlbaceteTacuense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB7428242296104014131060334141112367
2Atlético74282350881538141220515361411303710
3València622818826110331410313752914851245
4Llevant54281738514534141112281420146262331
5Athletic49281549584031141013371618145362124
6Tenerife Sur43281279493931141013341512142661524
7R. Sociedad42281261043282314725271319145451615
8Rayo Vallecano40281311441481914617212821147072020
9Santa Teresa332896132542211463519161214338626
10Betis3128941533481514437152216145181826
11Sp. Huelva292878134053201455422189142391835
12Tr. Alcaine2928781328622114563182481422101038
13Espanyol192847172557121433815297141491028
14Oiartzun1828461822651214338112161413101144
15Albacete1728451934721114329193261413101540
16Tacuense15283619197991416710286142012951
  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1123 | 0 | Imprimir | Enviar


 19/09/2017 18/9/17
 11/09/2017 11/9/17
 04/09/2017 3/9/17
 28/08/2017 27/8/17
 21/08/2017 21/8/17
 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5