AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 35
EspanyolFCB0-3
MàlagaSevilla 
MadridValència2-1
EibarLeganés2-0
BetisAlavés1-4
Vila-realSporting3-1
OsasunaDeportivo2-2
R. SociedadGranada2-1
CeltaAthletic0-3
Las PalmasAtlético0-5

  • JORNADA 36
SevillaR. Sociedad 
DeportivoEspanyol 
GranadaMadrid 
LeganésBetis 
AlavésAthletic 
MàlagaCelta 
SportingLas Palmas 
AtléticoEibar 
ValènciaOsasuna 
FCBVila-real

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB8135256410433421713315614391812334819
2Madrid813425639239431813414419381612224820
3Atlético71352186652538171223361333189632912
4Sevilla68342086604042171331331526177552725
5Vila-real63351898522836181134351827177641710
6Athletic623519511513842181332351720176291621
7R. Sociedad613519412544834181044282227179082626
8Eibar543515911544533181035292021175662525
9Espanyol503513111145472918855282321175661724
10Alavés483512121136412317584152025187472121
11Celta44341351649572817917272616174492231
12València403511717506125177462728151843112333
13Màlaga39341091540492616826252113182791528
14Las Palmas39351091652663318963322161713132045
15Betis373510718385724186662123131741121734
16Deportivo32357111739592317656232191816111638
17Leganés30357919305317174581722131834111331
18Sporting24355921387015174310233691816111534
19Granada2035482328741617449162641804141248
20Osasuna193531022378410181710213891723121646
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 36
GavàEspanyol B2-1
AlcoiàVila-real B0-0
CornellàEbre2-0
FCB BPrat2-0
SabadellL'Hospitalet0-0
València BBadalona1-1
At. BalearsHèrcules0-1
LlagosteraLleida0-1
Mallorca BAt. Saguntí2-1
EldencLlevant B1-3

  • JORNADA 37
EbreGavà 
Vila-real BAt. Balears 
At. SaguntíCornellà 
L'HospitaletLlagostera 
HèrculesMallorca B 
BadalonaEldenc 
AlcoiàLlevant B 
PratSabadell 
Espanyol BFCB B 
LleidaValència B
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B763623767829421813324813341810443016
2Alcoià663618126542941181251341325186752016
3València B61361613755433418972322027187652323
4Badalona57361415741303018864171227186932418
5Vila-real B5736151295538381812243517191831052021
6At. Balears55361413944323218882241323186572019
7Lleida5436159124040401812422616141835101424
8Hèrcules533616515443834181116271919185491719
9At. Saguntí493612131141342718693231322186481821
10Cornellà483612121240432718765201921185672024
11Mallorca B483611151034302318585151425186751916
12Ebre483611151033352718693171121185671624
13Gavà463612101444502918855272517184591725
14Llagostera4436111114384530188642616141835101229
15Sabadell423681810333625185103171617183871620
16Llevant B38367171227312318585141115182971320
17Espanyol B36368121635452218648252514182881020
18L'Hospitalet353681117315524186661821111825111334
19Prat343671316254024185941411101824121129
20Eldenc1436352823929182313133851812151054

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

JORNADA 29
 
NàsticSant Andreu2-1
MallorcaGirona3-0
DammFCB0-2
CornellàEspanyol2-2
Santo DomingoAtl. Balears2-2
U. BellvitgeSabadell2-0
FerriolencManacor2-1
SaragossaSan Francisco1-1
 
JORNADA 30 I ÚLTIMA
 
FCBNàstic6-0
EspanyolDamm2-0
ManacorU. Bellvitge0-2
SabadellMallorca0-6
Atl. BalearsCornellà5-0
Sant AndreuFerriolenc1-1
GironaSaragossa1-2
San FranciscoSanto Domingo2-0
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB71302253722236151131428351511223014
2Mallorca643019745917321510232893215951318
3Espanyol60301794542435151122341025156722014
4Damm5330165945302915924251424157352016
5Cornellà5130156938303315103221818155371722
6Saragossa46301210840372615753191720155552120
7San Francisco4430101462919211549210623156541913
8Girona4430128102828281584319111615447917
9U. Bellvitge35308111127302415663151111152581219
10Manacor343097142340231572616131115258727
11Nàstic3430971436492115636202213153481627
12Sant Andreu31307101333341815465211813153481216
13Ferriolenc303086163049241573522236151311826
14Atl. Balears2930851729492115636192181522111028
15Santo Domingo23306519316410152491727131541101437
16Sabadell1230332427795151212134271521121437
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 27
Santa TeresaAlbacete1-3
EspanyolSp. Huelva2-1
LlevantAtlético0-3
FCBOiartzun 
Tr. AlcaineTacuense0-1
R. SociedadAthletic2-0
Tenerife SurValència1-3
Rayo VallecanoBetis0-4
  
  • JORNADA 28
BetisTr. Alcaine 
LlevantSanta Teresa 
Sp. HuelvaAlbacete 
TacuenseEspanyol 
ValènciaFCB 
AtléticoTenerife Sur 
OiartzunR. Sociedad 
AthleticRayo Vallecano

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético71272250851535131120485361411303710
2FCB6826222282103713121047331131012357
3València62271881619331310303742914851245
4Llevant51271638474531131012241420146262331
5Athletic4627144955382813913341418145362124
6Tenerife Sur43271278493631141013341512132651521
7R. Sociedad41271251042272314725271318135351514
8Rayo Vallecano40271311339451914617212821137061817
9Santa Teresa332796122538211463519161213337622
10Tr. Alcaine292778122861211456318248132291037
11Betis2827841532481213337142216145181826
12Sp. Huelva282777133851191354420169142391835
13Espanyol182746172557121433815296131391028
14Oiartzun172645172151111332810206131391131
15Albacete1627441932701114329193251312101338
16Tacuense14273519197981315710286142012951 
  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1122 | 0 | Imprimir | Enviar


 19/09/2017 18/9/17
 11/09/2017 11/9/17
 04/09/2017 3/9/17
 28/08/2017 27/8/17
 21/08/2017 21/8/17
 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5