AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 33
EibarAthletic    
Vila-realLeganés2-1
OsasunaSporting2-2
EspanyolAtlético0-1
MàlagaValència2-0
CeltaBetis0-1
Las PalmasAlavés1-1
SevillaGranada2-0
R.SociedadDeportivo1-0
MadridFCB2-3

  • JORNADA 34
GranadaMàlaga 
SevillaCelta 
AlavésEibar 
LeganésLas Palmas 
SportingEspanyol 
DeportivoMadrid 
AthleticBetis 
AtléticoVila-real 
FCBOsasuna 
ValènciaR.Sociedad
  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB753323649432391612314913361711334519
2Madrid753223638436401712414218351511224218
3Atlético68332085602438161222361230178632412
4Sevilla65331986583939161231311426177552725
5Vila-real57331698482733171034321724166641610
6R. Sociedad55331741249453117944262124168082324
7Athletic533216511453739171232331614154291221
8Eibar50321481052443016934271920165562525
9Espanyol493313101044432917854282020165561623
10Celta44321351448522816916272316164482129
11Alavés443311111132402216574152022176471720
12València403311715475625167452525151743102231
13Las Palmas39331091452583317962321661613122042
14Betis373310716365124176652019131641111632
15Màlaga3633991538492616826252110171791328
16Deportivo31337101635512316655211581715111436
17Leganés27336918275114163581422131734101329
18Sporting23335820366614164210223591716101431
19Granada2033482127701616448162441704131146
20Osasuna1833392134759171610193691623111539
 
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 35
PratGavà0-1
LleidaSabadell3-2
At. SaguntíAt. Balears0-0
Espanyol BCornellà2-0
HèrculesAlcoià1-3
Llevant BVila-real B1-1
BadalonaLlagostera0-1
EbreMallorca B2-2
L'HospitaletFCB B2-2
EldencValència B0-2

  • JORNADA 36
GavàEspanyol B 
AlcoiàVila-real B 
CornellàEbre 
Barça BPrat 
SabadellL'Hospitalet 
València BBadalona 
At. BalearsHèrcules 
LlagosteraLleida 
Mallorca BAt. Saguntí 
EldencLlevant B
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B733522767629391712324613341810443016
2Alcoià653518116542940171241341325186752016
3València B60351612754423317962311927187652323
4Badalona56351414740293018864171226176832317
5Vila-real B563515119553838181224351718173952021
6At. Balears55351413844313217881241223186572019
7Lleida5135149123940401812422616111725101324
8Hèrcules503515515433834181116271916174491619
9At. Saguntí493512131040322718693231322176471719
10Ebre48351115933332718693171121175661622
11Cornellà453511121238432417665181921185672024
12Mallorca B453510151032292017485131325186751916
13Llagostera4435111113384430178632615141835101229
14Gavà433511101442492617755252417184591725
15Sabadell41358171033362417593171617183871620
16Espanyol B3635812153443221864825251417287918
17Llevant B35356171224302318585141112171971019
18Prat343571315253824185941411101724111127
19L'Hospitalet343581017315524186661821101724111334
20Eldenc1435352722899172312123551812151054

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 
 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
FCBNàstic6-0
EspanyolDamm2-0
ManacorU. Bellvitge0-2
SabadellMallorca0-6
Atl. BalearsCornellà5-0
Sant AndreuFerriolenc1-1
GironaSaragossa1-2
San FranciscoSanto Domingo2-0
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB71302253722236151131428351511223014
2Mallorca643019745917321510232893215951318
3Espanyol60301794542435151122341025156722014
4Damm5330165945302915924251424157352016
5Cornellà5130156938303315103221818155371722
6Saragossa46301210840372615753191720155552120
7San Francisco4430101462919211549210623156541913
8Girona4430128102828281584319111615447917
9U. Bellvitge35308111127302415663151111152581219
10Manacor343097142340231572616131115258727
11Nàstic3430971436492115636202213153481627
12Sant Andreu31307101333341815465211813153481216
13Ferriolenc303086163049241573522236151311826
14Atl. Balears2930851729492115636192181522111028
15Santo Domingo23306519316410152491727131541101437
16Sabadell1230332427795151212134271521121437
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 26
BetisR. Sociedad1-0
Sp. HuelvaTr. Alcaine3-0
AlbaceteEspanyol0-2
AtléticoSanta Teresa5-0
ValènciaLlevant6-0
OiartzunTenerife Sur1-0
TacuenseRayo Vallecano0-2
AthleticFCB
  
  • JORNADA 27
Santa TeresaAlbacete 
EspanyolSp. Huelva 
LlevantAtlético 
FCBOiartzun 
Tr. AlcaineTacuense 
R. SociedadAthletic 
Tenerife SurValència 
Rayo VallecanoBetis

  •  CLASSIFICACIÓ
 

TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético68262150821535131120485331310303410
2FCB652521227810371312104732812912317
3València59261781588331310303742613751214
4Llevant51261637474231121011241120146262331
5Athletic4625144755322812912341018135352122
6Tenerife Sur43261277483331131012331212132651521
7Rayo Vallecano43261411140382213715222121137061817
8R. Sociedad35261051137282013625251315134361215
9Santa Teresa332696112435211363418131213337622
10Tr. Alcaine292678112860211356218238132291037
11Sp. Huelva282677123749191354420169132381733
12Betis2526741528481213337142213134181426
13Oiartzun172645172151111332810206131391131
14Espanyol15263617235691323813286131391028
15Albacete1326341929691114329193221202101037
16Tacuense11262519187981315710283131012851
  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1263 | 0 | Imprimir | Enviar


 19/09/2017 18/9/17
 11/09/2017 11/9/17
 04/09/2017 3/9/17
 28/08/2017 27/8/17
 21/08/2017 21/8/17
 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 17/04/2017 17/4/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5