AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 32
GranadaCelta0-3
AlavésVila-real 
LeganésEspanyol0-1
SportingMadrid2-3
AthleticLas Palmas5-1
BetisEibar2-0
DeportivoMàlaga2-0
ValènciaSevilla0-0
AtléticoOsasuna3-0
FCBR. Sociedad3-2

  • JORNADA 33
EibarAthletic 
Vila-realLeganés 
OsasunaSporting 
EspanyolAtlético 
MàlagaValència 
CeltaBetis 
Las PalmasAlavés 
SevillaGranada 
R. SociedadDeportivo 
MadridFCB
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid753123628233401612404015351511224218
2FCB723222649130391612314913331610334217
3Atlético65321985592438161222361227167632312
4Sevilla62321886563936151131291426177552725
5Vila-real543115974524301693430162415663158
6Athletic533216511453739171232331614154291221
7R. Sociedad52321641248452816844252124168082324
8Eibar50321481052443016934271920165562525
9Espanyol49321310944422916853281920165561623
10Celta44311351348512815915272216164482129
11València40321171447542516745252515164392229
12Alavés403110101129381915474131921166371619
13Las Palmas38321081451573216952311561613122042
14Betis34329716355124176652019101531111532
15Màlaga3332891536492315726232110171791328
16Deportivo31327101535502316655211581615101435
17Leganés2732691726491416358142213163491227
18Sporting22325720346414164210223581615101229
19Granada2032482027681616448162441604121144
20Osasuna1732382132738161510173491623111539
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 34
FCB BLleida1-0
LlagosteraEldenc2-0
València BLlevant B1-1
Vila-real BHèrcules2-1
Mallorca BEspanyol B1-1
CornellàPrat1-2
GavàL'Hospitalet1-1
AlcoiàAt. Saguntí0-2
SabadellBadalona0-2
At. BalearsEbre1-1

  • JORNADA 35
PratGavà 
LleidaSabadell 
At. SaguntíAt. Balears 
Espanyol BCornellà 
HèrculesAlcoià 
Llevant BVila-real B 
BadalonaLlagostera 
EbreMallorca B 
L'HospitaletFCB B 
EldencValència B
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B723422667427391712324613331710342814
2Alcoià623417116512840171241341322175751715
3València B57341512752423317962311924176652123
4Badalona56341414640283017863171126176832317
5Vila-real B553415109543738181224351717163851920
6At. Balears54341412844313217881241222176472019
7Hèrcules503415514423534171115261616174491619
8At. Saguntí483412121040322617683231322176471719
9Lleida4834139123638371711422314111725101324
10Ebre4734111493131261768315921175661622
11Cornellà453411121138412417665181921175662022
12Mallorca B443410141030272017485131324176651714
13Llagostera4134101113374430178632615111725101129
14Sabadell4134817931332417593171617173861417
15Gavà403410101441492617755252414173591625
16Llevant B34346161223292217575131012171971019
17Prat343471314253724175931410101724111127
18Espanyol B3334712153243191754823251417287918
19L'Hospitalet33348917295323176561619101724111334
20Eldenc1434352622879162311123351812151054

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 
 
 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
FCBNàstic6-0
EspanyolDamm2-0
ManacorU. Bellvitge0-2
SabadellMallorca0-6
Atl. BalearsCornellà5-0
Sant AndreuFerriolenc1-1
GironaSaragossa1-2
San FranciscoSanto Domingo2-0
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB71302253722236151131428351511223014
2Mallorca643019745917321510232893215951318
3Espanyol60301794542435151122341025156722014
4Damm5330165945302915924251424157352016
5Cornellà5130156938303315103221818155371722
6Saragossa46301210840372615753191720155552120
7San Francisco4430101462919211549210623156541913
8Girona4430128102828281584319111615447917
9U. Bellvitge35308111127302415663151111152581219
10Manacor343097142340231572616131115258727
11Nàstic3430971436492115636202213153481627
12Sant Andreu31307101333341815465211813153481216
13Ferriolenc303086163049241573522236151311826
14Atl. Balears2930851729492115636192181522111028
15Santo Domingo23306519316410152491727131541101437
16Sabadell1230332427795151212134271521121437
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 25
Tenerife SurAthletic4-0
Tr. AlcaineAlbacete3-2
Santa TeresaEspanyol3-0
LlevantOiartzun2-1
R. SociedadTacuense8-1
AtléticoValència0-0
FCBBetis3-0
Rayo VallecanoSp. Huelva2-1
  
  • JORNADA 26
BetisR. Sociedad 
Sp. HuelvaTr. Alcaine 
AlbaceteEspanyol 
AtléticoSanta Teresa 
ValènciaLlevant 
OiartzunTenerife Sur 
TacuenseRayo Vallecano 
AthleticBarça

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB652521227810371312104732812912317
2Atlético65252050771532121020435331310303410
3València5625168152830129303142613751214
4Llevant51251636473631121011241120136252325
5Athletic4625144755322812912341018135352122
6Tenerife Sur43251276483231131012331212122641520
7Rayo Vallecano40251311138382213715222118126061617
8R. Sociedad35251051037272013625251315124351214
9Santa Teresa332596102430211363418131212336617
10Tr. Alcaine292578102857211356218238122281034
11Sp. Huelva252567123449161244417169132381733
12Betis222564152748912237132213134181426
13Oiartzun1425351720518122289206131391131
14Albacete1325341829671113328193021202101037
15Espanyol1225261721569132381328312039828
16Tacuense11252518187781215610263131012851

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 2118 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
 13/03/2017 12/3/17
1 | 2 | 3 | 4
Deportistas