AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 31
OsasunaLeganés2-1
EspanyolAlavés1-0
MadridAtlético1-1
GranadaValència1-3
CeltaEibar0-2
R. SociedadSporting 
Vila-realAthletic3-1
SevillaDeportivo4-2
Las PalmasBetis4-1
MàlagaFCB2-0

  • JORNADA 32
GranadaCelta 
AlavésVila-real 
LeganésEspanyol 
SportingMadrid 
AthleticLas Palmas 
BetisEibar 
DeportivoMàlaga 
ValènciaSevilla 
AtléticoOsasuna 
FCBR. Sociedad
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid723022627931401612404015321410223916
2FCB693121648828361511314611331610334217
3Atlético62311885562435151122331227167632312
4Sevilla61311876563936151131291425167452725
5Vila-real543115974524301693430162415663158
6Eibar5031148952423016934271920155552523
7Athletic503115511403636161132281514154291221
8R. Sociedad49301541143412515744222024158072121
9Espanyol46311210943422916853281917154561523
10Celta41301251345512815915272213153481829
11Alavés403110101129381915474131921166371619
12València39311161447542415735252515164392229
13Las Palmas38311081350523216952311561513111937
14Màlaga3331891436472315726232110161781326
15Betis31318716335121165651819101531111532
16Deportivo28316101533502015555191581615101435
17Leganés2731691626481415357142113163491227
18Sporting223057183158141542920328151591126
19Granada2031481927651615447162141604121144
20Osasuna1731382032708161510173491523101536
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 33
breAlcoià1-1
Espanyol BAt. Balears1-3
At. SaguntíVila-real B1-1
Llevant BHèrcules3-1
BadalonaFCB B0-2
LleidaGavà0-0
València BLlagostera1-1
PratMallorca B0-2
L'HospitaletCornellà1-2
EldencSabadell0-5

  • JORNADA 34
FCB BLleida 
LlagosteraEldenc 
València BLlevant B 
Vila-real BHèrcules 
Mallorca BEspanyol B 
CornellàPrat 
GavàL'Hospitalet 
AlcoiàAt. Saguntí 
SabadellBadalona 
At. BalearsEbre
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B693321667327361611324513331710342814
2Alcoià623317115512640161240341122175751715
3València B56331511751413216952301824176652123
4Badalona53331314638283017863171123165832117
5At. Balears53331411843303116871231122176472019
6Vila-real B523314109523635171124331617163851920
7Hèrcules503315513413334171115261616164481517
8Lleida483313911363737171142231411162591323
9Ebre4633111393030261768315920165561521
10At. Saguntí453311121038322617683231319165471519
11Cornellà453311121037392416664171721175662022
12Mallorca B433310131029261916475121224176651714
13Sabadell4133817831312416592171417173861417
14Gavà39331091440482516745242314173591625
15Llagostera383391113354427167632415111725101129
16Llevant B3333615122228221757513101116187918
17Espanyol B3233711153142191754823251316277817
18L'Hospitalet3233881728522317656161991623111233
19Prat3133613142336241759314107161411926
20Eldenc1433352522859162311123351712141052

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 
 
Els resums dels partits del filial i el juvenil (imatges betevé)
 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
FCBNàstic6-0
EspanyolDamm2-0
ManacorU. Bellvitge0-2
SabadellMallorca0-6
Atl. BalearsCornellà5-0
Sant AndreuFerriolenc1-1
GironaSaragossa1-2
San FranciscoSanto Domingo2-0
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB71302253722236151131428351511223014
2Mallorca643019745917321510232893215951318
3Espanyol60301794542435151122341025156722014
4Damm5330165945302915924251424157352016
5Cornellà5130156938303315103221818155371722
6Saragossa46301210840372615753191720155552120
7San Francisco4430101462919211549210623156541913
8Girona4430128102828281584319111615447917
9U. Bellvitge35308111127302415663151111152581219
10Manacor343097142340231572616131115258727
11Nàstic3430971436492115636202213153481627
12Sant Andreu31307101333341815465211813153481216
13Ferriolenc303086163049241573522236151311826
14Atl. Balears2930851729492115636192181522111028
15Santo Domingo23306519316410152491727131541101437
16Sabadell1230332427795151212134271521121437
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 24
AthleticLlevant3-2
BetisTenerife Sur1-3
Sp. HuelvaR. Sociedad2-3
ValènciaSanta Teresa2-0
OiartzunAtlético1-4
AlbaceteRayo Vallecano0-2
TacuenseFCB1-2
EspanyolTr. Alcaine0-2
  • JORNADA 25
Tenerife SurAthletic 
Tr. AlcaineAlbacete 
Santa TeresaEspanyol 
LlevantOiartzun 
R. SociedadTacuense 
AtléticoValència 
FCBBetis 
Rayo VallecanoSp. Huelva

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético64242040771531111010435331310303410
2FCB622420227510341211104432812912317
3València5524167152830129303142512741214
4Llevant4824153645352811911221020136252325
5Athletic4624144655282812912341018125342118
6Tenerife Sur4024117644322812912291212122641520
7Rayo Vallecano37241211136371912615202018126061617
8R. Sociedad3224951029261712525171215124351214
9Santa Teresa302486102130181253415131212336617
10Tr. Alcaine262468102555181246215218122281034
11Sp. Huelva252467113347161244417169122371631
12Betis222464142745912237132213124171423
13Oiartzun1424351619498122289206121381029
14Albacete13243417276411133281930211029834
15Espanyol1224261621539132381328311038825
16Tacuense11242517176981215610263121011743

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 879 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
 13/03/2017 12/3/17
1 | 2 | 3 | 4