AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 29
ValènciaDeportivo3-0
SevillaSporting0-0
OsasunaAthletic1-2
Vila-realEibar2-3
R. SociedadLeganés1-1
MadridAlavés3-0
EspanyolBetis2-1
GranadaFCB1-4
MàlagaAtlético0-2
CeltaLas Palmas

  • JORNADA 30
ValènciaCelta 
AthleticEspanyol 
LeganésMadrid 
DeportivoGranada 
SportingMàlaga 
AlavésOsasuna 
AtléticoR. Sociedad 
BetisVila-real 
FCBSevilla 
EibarLas Palmas
 
 
  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid68282152742839151230391429139223514
2FCB662920638526331410314311331510324215
3Atlético58291775542332141022321226157532211
4Sevilla58291775523433141031251225157442722
5R. Sociedad49291541043402515744222024148062120
6Vila-real482913974123271583427152114563148
7Athletic472914510373333151032261514144281118
8Eibar4429128947412715834241817144552323
9Espanyol43291110842402615753271917144551521
10Alavés40291010929361914473131821156361618
11Celta38271151140452513814241913143471626
12Las Palmas352898114445291585227146131391731
13València3329961441512114635222312153391928
14Betis31298714324621155641818101431101428
15Màlaga272969143347201462621217150781226
16Deportivo272969143146191454519158151591231
17Leganés2729691423421414356121713153481125
18Sporting222957173157141442820318151591126
19Granada1929471826621614446151831503121144
20Osasuna1129182029695150510153361413101436
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 32
CornellàLleida3-2
Vila-real BEbre2-0
HèrculesAt. Saguntí2-0
SabadellValència B1-1
GavàBadalona2-0
AlcoiàEspanyol B3-0
At. BalearsPrat1-0
FCB BEldenc12-0
LlagosteraLlevant B2-0
Mallorca BL'Hospitalet3-1

  • JORNADA 33
EbreAlcoià 
Espanyol BAt. Balears 
At. SaguntíVila-real B 
Llevant BHèrcules 
BadalonaFCB B 
LleidaGavà 
València BLlagostera 
PratMallorca B 
L'HospitaletCornellà 
EldencSabadell
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B66322066712736161132451330169342614
2Alcoià613217105502540161240341121165651614
3València B55321510750403115942291724176652123
4Badalona5332131453826301686217923165832117
5Vila-real B51321499513535171124331616153751819
6At. Balears50321311840293116871231119165471718
7Hèrcules503215512403034171115261616154471414
8Lleida473213811363736161132231411162591323
9Ebre4532111292929251667314820165561521
10At. Saguntí443211111037312516673221219165471519
11Cornellà423210121035382416664171718164661821
12Mallorca B40329131027261916475121221165651514
13Sabadell383271782631241659217141416286917
14Gavà38321081440482516745242313163491625
15Llagostera373291013344327167632415101624101028
16Espanyol B3232711143039191654722221316277817
17L'Hospitalet3232881627502316655151791623111233
18Prat313261313233424165921487161411926
19Llevant B303251512192719164751091116187918
20Eldenc1432352422809152310122851712141052

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 29
NàsticSant Andreu2-1
MallorcaGirona3-0
DammFCB0-2
CornellàEspanyol2-2
Santo DomingoAtl. Balears2-2
U. BellvitgeSabadell2-0
FerriolencManacor2-1
SaragossaSan Francisco1-1

  • JORNADA 30 I ÚLTIMA
FCBNàstic 
EspanyolDamm 
ManacorU. Bellvitge 
SabadellMallorca 
Atl. BalearsCornellà 
Sant AndreuFerriolenc 
GironaSaragossa 
San FranciscoSanto Domingo

  • CLASSIFICACIÓ
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 24
AthleticLlevant3-2
BetisTenerife Sur1-3
Sp. HuelvaR. Sociedad2-3
ValènciaSanta Teresa2-0
OiartzunAtlético1-4
AlbaceteRayo Vallecano0-2
TacuenseFCB1-2
EspanyolTr. Alcaine0-2

 
Imatges betevé

  • JORNADA 25
Tenerife SurAthletic 
Tr. AlcaineAlbacete 
Santa TeresaEspanyol 
LlevantOiartzun 
R. SociedadTacuense 
AtléticoValència 
FCBBetis 
Rayo VallecanoSp. Huelva

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético64242040771531111010435331310303410
2FCB622420227510341211104432812912317
3València5524167152830129303142512741214
4Llevant4824153645352811911221020136252325
5Athletic4624144655282812912341018125342118
6Tenerife Sur4024117644322812912291212122641520
7Rayo Vallecano37241211136371912615202018126061617
8R. Sociedad3224951029261712525171215124351214
9Santa Teresa302486102130181253415131212336617
10Tr. Alcaine262468102555181246215218122281034
11Sp. Huelva252467113347161244417169122371631
12Betis222464142745912237132213124171423
13Oiartzun1424351619498122289206121381029
14Albacete13243417276411133281930211029834
15Espanyol1224261621539132381328311038825
16Tacuense11242517176981215610263121011743

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 756 | 0 | Imprimir | Enviar


 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
 13/03/2017 12/3/17
 06/03/2017 5/3/17
 03/03/2017 2/3/17
 27/02/2017 27/2/17
 20/02/2017 20/2/17
1 | 2 | 3 | 4