AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 28
AtléticoSevilla3-1
AlavésR. Sociedad1-0
EibarEspanyol1-1
LeganésMàlaga0-0
DeportivoCelta0-1
FCBValència4-2
BetisOsasuna2-0
Las PalmasVila-real1-0
AthleticMadrid1-2
SportingGranada3-1

  • JORNADA 29
ValènciaDeportivo 
SevillaSporting 
OsasunaAthletic 
Vila-realEibar 
R. SociedadLeganés 
MadridAlavés 
EspanyolBetis 
GranadaFCB 
MàlagaAtlético 
CeltaLas Palmas

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid65272052712836141130361429139223514
2FCB63281963812533141031431130149323814
3Sevilla57281765523432131021251225157442722
4Atlético55281675522332141022321223146532011
5Vila-real482813963920271483325122114563148
6R. Sociedad48281531042392414734211924148062120
7Athletic44281351035323315103226151113328917
8Eibar4128118944392715834241814133552021
9Espanyol40281010840392314653251817144551521
10Alavés40281010829331914473131821146351615
11Celta38271151140452513814241913143471626
12Las Palmas352898114445291585227146131391731
13Betis3128871331442115564181810133191326
14València3028861438511813535192312153391928
15Màlaga272869133345201362521197150781226
16Deportivo272869133143191454519158141581228
17Leganés2628681422411414356121712143381024
18Sporting212856173157141442820317141491126
19Granada1928471725581613445141431503121144
20Osasuna112818192867514059143161413101436
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 31
Espanyol BVila-real B0-2
L'HospitaletAt. Balears0-4
EldencGavà0-1
PratAlcoià2-1
BadalonaCornellà1-1
Llevant BAt. Saguntí0-1
LlagosteraSabadell1-1
EbreHèrcules1-0
LleidaMallorca B2-1
València BFCB B0-4

  • JORNADA 32
CornellàLleida 
Vila-real BEbre 
HèrculesAt. Saguntí 
SabadellValència B 
GavàBadalona 
AlcoiàEspanyol B 
At. BalearsPrat 
FCB BEldenc 
LlagosteraLlevant B 
Mallorca BL'Hospitalet
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B63311966592733151032331330169342614
2Alcoià583116105472537151140311121165651614
3València B5431159749393115942291723166552022
4Badalona5331131443824301686217923155822115
5Vila-real B48311399493532161024311616153751819
6At. Balears47311211839292815771221119165471718
7Hèrcules473114512383031161015241616154471414
8Lleida473113810343436161132231411152581120
9Ebre4531111282927251667314820155551519
10At. Saguntí44311111937292516673221219155461517
11Cornellà39319121032362115564141518164661821
12Mallorca B3731813102425161537591121165651514
13Sabadell373171682530231558216131416286917
14Gavà3531981438482215645222313163491625
15Llagostera343181013324324156632215101624101028
16Espanyol B3231711133036191654722221315276814
17L'Hospitalet3231881526472316655151791523101130
18Prat313161312233324165921487151410925
19Llevant B303151511192519164751091115186916
20Eldenc1431352322689152310122851612131040

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 28
FCBCornellà1-1
GironaSabadell3-2
U. BellvitgeFerriolenc0-0
Atl. BalearsSaragossa3-2
ManacorNàstic2-0
San FranciscoMallorca0-3
Sant AndreuDamm0-0
EspanyolSanto Domingo4-1

  • JORNADA 29
NàsticSant Andreu 
MallorcaGirona 
DammFCB 
CornellàEspanyol 
Santo DomingoAtl. Balears 
U. BellvitgeSabadell 
FerriolencManacor 
SaragossaSan Francisco

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB65282053642233141031368321410222814
2Mallorca58281774501729149232592914851258
3Espanyol56281684502232141022321024146621812
4Damm5328165745262914923251224147342014
5Cornellà5028155836233214102219618145361717
6Girona44281288272328148421891614446914
7Saragossa4228119837352514743181617144551919
8San Francisco40289136261818143928622146441812
9Manacor342897122236231472516111114257625
10Nàstic3128871334421814536182113143471621
11Sant Andreu3028791231311714455201713143471114
12U. Bellvitge2928611112330211456313118141581019
13Ferriolenc262875162747211463520225141211725
14Atl. Balears252874172247181453614217142111826
15Santo Domingo222864182960914239152513144191435
16Sabadell1228332227715141211133671421111435
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 23
FCBSp. Huelva5-1
LlevantBetis2-1
R. SociedadAlbacete1-0
Rayo VallecanoEspanyol3-2
Santa TeresaTr. Alcaine1-1
ValènciaOiartzun3-0
Tenerife SurTacuense2-0
AtléticoAthletic1-1
 
 
 
Imatges canal Rayo Vallecano

  • JORNADA 24
AthleticLlevant 
BetisTenerife Sur 
Sp. HuelvaR. Sociedad 
ValènciaSanta Teresa 
OiartzunAtlético 
AlbaceteRayo Vallecano 
TacuenseFCB 
EspanyolTr. Alcaine

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético612319407314311110104353012930309
2FCB59231922739341211104432511812296
3València5223157150827118302942512741214
4Llevant4823153543322811911221020126242122
5Athletic432313465226251181231818125342118
6Tenerife Sur372310764131281291229129111641219
7Rayo Vallecano34231111134371912615202015115061417
8Santa Teresa30238692128181253415131211335615
9R. Sociedad292385102624171252517121211335912
10Sp. Huelva252367103144161144315139122371631
11Tr. Alcaine23235810235518124621521511128834
12Betis222364132642911236121913124171423
13Oiartzun1423351518458112278166121381029
14Albacete13233416276211123271928211029834
15Espanyol1223261521519122371326311038825
16Tacuense1123251616678111559243121011743

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1695 | 0 | Imprimir | Enviar


 12/12/2017 12/12/17
 28/11/2017 28/11/17
 20/11/2017 20/11/17
 13/11/2017 13/11/17
 06/11/2017 6/11/17
 31/10/2017 31/10/17
 24/10/2017 24/10/17
 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6