AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 27
DeportivoFCB2-1
R. SociedadAthletic0-2
SevillaLeganés1-1
MadridBetis2-1
CeltaVila-real0-1
EspanyolLas Palmas4-3
GranadaAtlético0-1
OsasunaEibar 
MàlagaAlavés1-2
ValènciaSporting1-1

  • JORNADA 28
AtléticoSevilla 
AlavésR. Sociedad 
EibarEspanyol 
LeganésMàlaga 
DeportivoCelta 
FCBValència 
BetisOsasuna 
Las PalmasVila-real 
AthleticMadrid 
SportingGranada

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid62261952692736141130361426128223313
2FCB602718637723301393139930149323814
3Sevilla57271764513132131021251225147432619
4Atlético5227157549222913922291123146532011
5Vila-real482713953919271483325122113562147
6R. Sociedad4827153942382414734211924138052119
7Athletic4427135934303314103125131113328917
8Eibar3926116942372614824231713123451920
9Espanyol3927109839382314653251816134451420
10Alavés3727910828331613373121821146351615
11Celta35261051139452513814241910132471526
12Las Palmas322788114345261475226146131391731
13València3027861336471813535192312143381724
14Betis2827771329441814464161810133191326
15Deportivo272769123142191354419148141581228
16Màlaga262768133345201362521196140681226
17Leganés2527671422411313346121712143381024
18Granada1927471624551613445141431403111041
19Sporting182746172856111332817307141491126
20Osasuna10261718276441304913306131391434
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 29
LlagosteraGavà1-0
Espanyol BAt. Saguntí1-2
EldencMallorca B1-1
L'HospitaletVila-real B2-2
Llevant BEbre1-1
València BCornellà2-1
BadalonaAt. Balears3-1
PratHèrcules1-1
LleidaAlcoià2-1
SabadellFCB B1-1

  • JORNADA 30
Vila-real BPrat 
At. BalearsLleida 
GavàValència B 
SabadellLlevant B 
At. SaguntíEbre 
AlcoiàL'Hospitalet 
Mallorca BBadalona 
HèrculesEspanyol B 
FCB BLlagostera 
CornellàEldenc
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B5729176651273014932291327158342214
2Alcoià552915104432234141040281021155641512
3Badalona5129131243723291585216822145722115
4València B5129149644313114941291320155551518
5Hèrcules44291351136282815915221516144461413
6Lleida44291289313133151032211311142571018
7Vila-real B4229119945342915924291513142751619
8At. Saguntí41291011835272515672211016144461417
9At. Balears41291011833282514671201016154471318
10Ebre392991282626221557313817144551318
11Mallorca B362981292323151436591121155641412
12Sabadell352971482227221457214111315276816
13Cornellà35298111028341814464111417154561720
14Llagostera3329891231382314653211410152491024
15Espanyol B3229711112932191554622201314275712
16Gavà3229881333432214644181810152491525
17L'Hospitalet322988132540231565415139142391027
18Llevant B292951410172219154741081014176714
19Prat28295131120302115492127714149823
20Eldenc14293521216491423912275151212937

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 26
ManacorCornellà2-1
FerriolencNàstic2-4
San FranciscoSabadell1-0
FCBSaragossa1-0
Sant AndreuSanto Domingo2-4
EspanyolMallorca0-2
U. BellvitgeDamm0-1
Atl. BalearsGirona1-1

  • JORNADA 27
GironaSan Francisco 
MallorcaAtl. Balears 
Santo DomingoFCB 
SaragossaEspanyol 
DammManacor 
CornellàSant Andreu 
NàsticU. Bellvitge 
SabadellFerriolenc

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB6126194358183213102135729139222311
2Mallorca52261574451726138232392613751228
3Espanyol502614844420291392228921135621611
4Damm4926154742262613823221223137242014
5Cornellà4826153835223113101219617135261616
6Saragossa4226119634302513742171417134541716
7Girona41261187221825127411341614446914
8San Francisco37268135231318133918319135441510
9Manacor312687112033201362514111113256622
10Sant Andreu2826771231311613445201712133371114
11U. Bellvitge2826610102329201355313118131571018
12Nàstic2826771233401513436172113133461619
13Ferriolenc242673162545211463520223121011523
14Atl. Balears222664161943151343611197132110824
15Santo Domingo222664162551913238122013134181331
16Sabadell1126322123664131111113471321101232
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 21
LlevantSp. Huelva2-0
AtléticoTacuense11-0
OiartzunAthletic0-5
FCBEspanyol5-0
ValènciaBetis5-0
Tenerife SurAlbacete8-1
R. SociedadTr. Alcaine6-1
Santa TeresaRayo Vallecano0-2

  • JORNADA 22
OiartzunSanta Teresa 
TacuenseLlevant 
AthleticValència 
Tr. AlcaineRayo Vallecano 
EspanyolR. Sociedad 
BetisAtlético 
Sp. HuelvaTenerife Sur 
AlbaceteFCB

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético572118307013301010004242711830289
2FCB53211722668311110103922210712276
3València4621137145724107302642211641193
4Llevant452114344028251081120920116232019
5Athletic422113355023251081130617115242017
6Tenerife Sur33219663830251181227128101541118
7Rayo Vallecano31211011030331611515171815105051315
8Santa Teresa2621759192717115241412910235515
9Sp. Huelva24216692938151043314129112361526
10R. Sociedad23216510222314114251612910235611
11Betis222164112538910235121713114161321
12Tr. Alcaine19214710205315113621320410118733
13Oiartzun1421351318418102268156111371026
14Albacete13213414275911113261926210028833
15Espanyol1221261318459112361223310037622
16Tacuense821151513645100556233111010741

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1237 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4