AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 26
FCBCelta5-0
SportingDeportivo0-1
EibarMadrid1-4
AlavésSevilla 
LeganésGranada1-0
BetisR. Sociedad2-3
Vila-realEspanyol2-0
AthleticMàlaga1-0
AtléticoValència3-0
Las PalmasOsasuna5-2

  • JORNADA 27
DeportivoFCB 
R. SociedadAthletic 
SevillaLeganés 
MadridBetis 
CeltaVila-real 
EspanyolLas Palmas 
GranadaAtlético 
OsasunaEibar 
MàlagaAlavés 
ValènciaSporting

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB602618627621301393139930139313712
2Madrid59251852672633131030341326128223313
3Sevilla55251744492931121011241124137332518
4Atlético4926147548222913922291120135531911
5R. Sociedad4826153842362413733211724138052119
6Vila-real452612953819271483325121812462137
7Athletic412612593230331410312513812228717
8Eibar3926116942372614824231713123451920
9Espanyol362699835352013553211516134451420
10Celta35251051039442512813241810132471526
11Alavés332589825311512363111718135351414
12Las Palmas322688104041261475226146121381427
13València2926851335461712525182212143381724
14Betis272576122741181446416189113081123
15Màlaga262668123243201262420176140681226
16Leganés242666142140131334612171113328923
17Deportivo232558122840151143416128141581228
18Granada1926471524541612444141331403111041
19Sporting172645172755111332817306131391025
20Osasuna10261718276441304913306131391434
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 28
At. SaguntíPrat3-0
AlcoiàBadalona0-0
HèrculesL'Hospitalet1-1
Vila-real BLleida0-1
EbreEspanyol B0-0
Mallorca BValència B1-0
FCB BLlevant B1-1
At. BalearsEldenc5-0
GavàSabadell1-0
CornellàLlagostera1-1

  • JORNADA 29
LlagosteraGavà 
Espanyol BAt. Saguntí 
EldencMallorca B 
L'HospitaletVila-real B 
Llevant BEbre 
València BCornellà 
BadalonaAt. Balears 
PratHèrcules 
LleidaAlcoià 
SabadellFCB B
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B5628175650263014932291326148242113
2Alcoià552815103422034141040281021145631410
3València B4828139642302813841271220155551518
4Badalona4828121243422261475213722145722115
5Hèrcules43281341135272815915221515134361312
6Vila-real B4128118943322915924291512132651417
7At. Balears41281011732252514671201016144461215
8Lleida4128118929303014932191211142571018
9At. Saguntí3828911833262515672211013133461216
10Ebre382891182525221557313816134451217
11Cornellà3528811927321814464111417144551618
12Mallorca B352881192222151436591120145541311
13Sabadell342871382126211356213101315276816
14Espanyol B3228711102830191454521181314275712
15Gavà3228881233422214644181810142481524
16L'Hospitalet312887132338221464413119142391027
17Llagostera3028791230382013553201410152491024
18Llevant B28285131016211814464971014176714
19Prat27285121119292014482116714149823
20Eldenc13283421206381322911265151212937

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 25
CornellàU. Bellvitge1-1
SaragossaSant Andreu2-0
DammFerriolenc2-0
GironaEspanyol0-0
SabadellNàstic0-5
MallorcaFCB2-0
Santo DomingoManacor1-2
San FranciscoAtl. Balears0-0

  • JORNADA 26
ManacorCornellà 
FerriolencNàstic 
San FranciscoSabadell 
FCBSaragossa 
Sant AndreuSanto Domingo 
EspanyolMallorca 
U. BellvitgeDamm 
Atl. BalearsGirona

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB582518435718291292134729139222311
2Espanyol502514834418291292128721135621611
3Mallorca49251474431726138232392312651208
4Cornellà4825153734203113101219617125251514
5Damm4625144741262613823221220126241914
6Saragossa4225119534292513742171417124531715
7Girona40251177211725127411341513436813
8San Francisco34257135221315122917319135441510
9Sant Andreu2825771129271612444181312133371114
10U. Bellvitge282561092328201255213108131571018
11Manacor282577111832171252512101113256622
12Nàstic2525671229381513436172110122461217
13Ferriolenc242573152341211363418183121011523
14Atl. Balears212563161842141242610187132110824
15Santo Domingo19255416214991323812201012318929
16Sabadell112532202365413111111347122191231
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 20
Rayo VallecanoR. Sociedad1-0
Tr. AlcaineFCB0-6
AlbaceteLlevant3-5
TacuenseValència0-5
EspanyolTenerife Sur1-1
BetisOiartzun1-0
Sp. HuelvaAtlético2-3
AthleticSanta Teresa2-1

  • JORNADA 21
LlevantSp. Huelva 
AtléticoTacuense 
OiartzunAthletic 
FCBEspanyol 
ValènciaBetis 
Tenerife SurAlbacete 
R. SociedadTr. Alcaine 
Santa TeresaRayo Vallecano

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético5420173059132799003142711830289
2FCB5020162261828109103422210712276
3València432012714072196302142211641193
4Llevant42201334382822971118920116232019
5Athletic392012354523251081130614104241517
6Tenerife Sur30208663029221071219118101541118
7Rayo Vallecano282091102833161151517181294051115
8Santa Teresa2620758192517105231410910235515
9Sp. Huelva24206682936151043314129102351524
10Betis222064102533910235121713104151316
11R. Sociedad20205510162211103251011910235611
12Tr. Alcaine192047919471511362132049117627
13Oiartzun142035121836892258106111371026
14Albacete1320341326511111326192629027725
15Espanyol122026121840911236122339036617
16Tacuense82015141353510055623310109730

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 924 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4
Deportistas