AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 25
ValènciaLeganés1-0
MàlagaBetis1-2
DeportivoAtlético1-1
CeltaEspanyol2-2
GranadaAlavés2-1
SevillaAthletic1-0
FCBSporting6-1
OsasunaVila-real1-4
MadridLas Palmas3-3
R. SociedadEibar2-2

  • JORNADA 26
FCBCelta 
SportingDeportivo 
EibarMadrid 
AlavésSevilla 
LeganésGranada 
BetisR. Sociedad 
Vila-realEspanyol 
AthleticMàlaga 
AtléticoValència 
Las PalmasOsasuna

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB572517627121271283134930139313712
2Madrid56241752632533131030341323117222912
3Sevilla55251744492931121011241124137332518
4Atlético4625137545222612822261120135531911
5R. Sociedad4525143839342413733211721127051817
6Vila-real422511953619241373323121812462137
7Eibar3925116841332613823221313123451920
8Athletic38251159313030139312413812228717
9Espanyol362599735332013553211516124441418
10Celta3524105939392512813241810122461521
11Alavés332589825311512363111718135351414
12Las Palmas292578103539231365221126121381427
13València2925851235431712525182212133371721
14Betis272476112538181346314159113081123
15Màlaga262568113242201262420176130671225
16Leganés212556142040101224611171113328923
17Deportivo202448122740151143416125130581128
18Granada1925471424531612444141331303101040
19Sporting172545162754111232717296131391025
20Osasuna10251717255941304913306121381229
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 27
FCB BGavà4-0
BadalonaVila-real B1-0
PratEbre0-1
LleidaHèrcules1-0
València BAt. Balears5-0
LlagosteraMallorca B0-1
EldencAlcoià0-2
L'HospitaletAt. Saguntí1-0
Llevant BEspanyol B2-0
SabadellCornellà0-0

  • JORNADA 28
At. SaguntíPrat 
AlcoiàBadalona 
HèrculesL'Hospitalet 
Vila-real BLleida 
EbreEspanyol B 
Mallorca BValència B 
FCB BLlevant B 
At. BalearsEldenc 
GavàSabadell 
CornellàLlagostera
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B5527174649252913922281226148242113
2Alcoià54271593422033131030281021145631410
3València B4827139542292813841271220145541517
4Badalona4727121143422261475213721135622115
5Hèrcules42271331134262714905211415134361312
6Vila-real B4127118843312914923291412132651417
7At. Balears3827911727252213571151016144461215
8Lleida38271089283030149321912813157918
9Ebre372791082525211456313816134451217
10At. Saguntí3527811830262214572181013133461216
11Sabadell342771372125211356213101314275815
12Cornellà3427810926311713454101317144551618
13Mallorca B322771192122121326581120145541311
14Espanyol B3127710102830191454521181213265712
15L'Hospitalet30278613223722146441311813229926
16Llagostera29277812293720135532014914239923
17Gavà2927781232421913544171810142481524
18Llevant B2727512101520181446497913166613
19Prat27275121019262014482116713148820
20Eldenc1327342020588132291126514121193

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 24
U. BellvitgeSanto Domingo2-0
NàsticDamm3-4
Sant AndreuMallorca0-0
ManacorSaragossa4-1
FerriolencCornellà2-0
FCBGirona0-1
EspanyolSan Francisco2-2
Atl. BalearsSabadell3-1

  • JORNADA 25
CornellàU. Bellvitge 
SaragossaSant Andreu 
DammFerriolenc 
GironaEspanyol 
SabadellNàstic 
MallorcaFCB 
Santo DomingoManacor 
San FranciscoAtl. Balears

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB58241842571629129213472912921239
2Espanyol492414734418291292128720125521611
3Cornellà4724152733193012100218517125251514
4Mallorca46231373411623127232192311650207
5Damm4324134739262312723201220126241914
6Girona39241167211724117311341513436813
7Saragossa3924109532292212642151417124531715
8San Francisco33247125221314112817319135441510
9U. Bellvitge2724699222720125521310712147917
10Sant Andreu2523671028251311344171312123361112
11Manacor25246711163117125251210812156421
12Ferriolenc242473142339211363418183111010521
13Nàstic22245712243815134361721711146717
14Atl. Balears202462161842141242610186122010824
15Santo Domingo19245415204791223711181012318929
16Sabadell112432192360412111011297122191231
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 20
Rayo VallecanoR. Sociedad1-0
Tr. AlcaineFCB0-6
AlbaceteLlevant3-5
TacuenseValència0-5
EspanyolTenerife Sur1-1
BetisOiartzun1-0
Sp. HuelvaAtlético2-3
AthleticSanta Teresa2-1

  • JORNADA 21
LlevantSp. Huelva 
AtléticoTacuense 
OiartzunAthletic 
FCBEspanyol 
ValènciaBetis 
Tenerife SurAlbacete 
R. SociedadTr. Alcaine 
Santa TeresaRayo Vallecano

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético5420173059132799003142711830289
2FCB5020162261828109103422210712276
3València432012714072196302142211641193
4Llevant42201334382822971118920116232019
5Athletic392012354523251081130614104241517
6Tenerife Sur30208663029221071219118101541118
7Rayo Vallecano282091102833161151517181294051115
8Santa Teresa2620758192517105231410910235515
9Sp. Huelva24206682936151043314129102351524
10Betis222064102533910235121713104151316
11R. Sociedad20205510162211103251011910235611
12Tr. Alcaine192047919471511362132049117627
13Oiartzun142035121836892258106111371026
14Albacete1320341326511111326192629027725
15Espanyol122026121840911236122339036617
16Tacuense82015141353510055623310109730

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 952 | 0 | Imprimir | Enviar


 12/12/2017 12/12/17
 28/11/2017 28/11/17
 20/11/2017 20/11/17
 13/11/2017 13/11/17
 06/11/2017 6/11/17
 31/10/2017 31/10/17
 24/10/2017 24/10/17
 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6