AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 23
SportingAtlético1-4
FCBLeganés2-1
SevillaEibar2-0
GranadaBetis4-1
ValènciaAthletic2-0
R. SociedadVila-real0-1
DeportivoAlavés0-1
CeltaOsasuna3-0
MadridEspanyol2-0
Málaga Las Palmas


  • JORNADA 24
Vila-realMadrid 
AthleticGranada 
AlavésValència 
AtléticoFCB 
SportingCelta 
EspanyolOsasuna 
BetisSevilla 
Las PalmasR. Sociedad 
LeganésDeportivo 
EibarMàlaga

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid522116415618321210203110209621258
2FCB512315626319241173128827128313511
3Sevilla4923154446282811911231121126332317
4Atlético452313644319261182125919125431810
5R. Sociedad4123132836322312723191518116051717
6Vila-real3923109430152412732219151136296
7Eibar3523105836312312723191312113351718
8Athletic35231058282827128312112811227716
9Celta332210393636241180322169112361420
10Espanyol322388730311712453181515114341216
11Alavés30237972228121126391618125341312
12Las Palmas28227783133231265121115101271022
13Betis24226610223518124621313610208922
14Màlaga23225892936171052317146120661222
15València2322651131401110325152112123361619
16Deportivo192247112635141042415115120571124
17Leganés1823461316397111467171112327922
18Sporting16234415254710113171628612138919
19Granada16233713214913113441212312039937
20Osasuna10231715245241204812266111371226
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 26
CornellàFCB B0-2
Mallorca BSabadell0-0
HèrculesBadalona1-3
Espanyol BPrat3-1
At. SaguntíLleida1-0
EbreL'Hospitalet1-1
GavàLlevant B2-1
At. BalearsLlagostera0-0
AlcoiàValència B3-0
Vila-real BEldenc4-0


  • JORNADA 27
FCB BGavà 
BadalonaVila-real B 
PratEbre 
LleidaHèrcules 
València BAt. Balears 
LlagosteraMallorca B 
EldencAlcoià 
L'HospitaletAt. Saguntí 
Llevant BEspanyol B 
SabadellCornellà
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B5226164645252612822241226148242113
2Alcoià51261493402033131030281018134631210
3València B4526129537292512741221220145541517
4Badalona4426111143322231365212721135622115
5Hèrcules42261331034252714905211415124351311
6Vila-real B4126118743302914923291412122641416
7At. Balears3826911627202213571151016134451210
8At. Saguntí3526811730252214572181013123451215
9Lleida3526989273027138321812813157918
10Ebre342681082425211456313813123451117
11Sabadell332671272125201255213101314275815
12Cornellà332689926311713454101316134451618
13Espanyol B312671092828191454521181212264710
14Mallorca B292661192022121326581117134541211
15Gavà2926781132381913544171810132471520
16Llagostera29267811293620125522013914239923
17Prat2726512919252013481115713148820
18L'Hospitalet27267613213719135441211813229926
19Llevant B2426412101320151336477913166613
20Eldenc13263419205681222811245141211932

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 24
U. BellvitgeSanto Domingo2-0
NàsticDamm3-4
Sant AndreuMallorca0-0
ManacorSaragossa4-1
FerriolencCornellà2-0
FCBGirona0-1
EspanyolSan Francisco2-2
Atl. BalearsSabadell3-1

  • JORNADA 25
CornellàU. Bellvitge 
SaragossaSant Andreu 
DammFerriolenc 
GironaEspanyol 
SabadellNàstic 
MallorcaFCB 
Santo DomingoManacor 
San FranciscoAtl. Balears

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB58241842571629129213472912921239
2Espanyol492414734418291292128720125521611
3Cornellà4724152733193012100218517125251514
4Mallorca46231373411623127232192311650207
5Damm4324134739262312723201220126241914
6Girona39241167211724117311341513436813
7Saragossa3924109532292212642151417124531715
8San Francisco33247125221314112817319135441510
9U. Bellvitge2724699222720125521310712147917
10Sant Andreu2523671028251311344171312123361112
11Manacor25246711163117125251210812156421
12Ferriolenc242473142339211363418183111010521
13Nàstic22245712243815134361721711146717
14Atl. Balears202462161842141242610186122010824
15Santo Domingo19245415204791223711181012318929
16Sabadell112432192360412111011297122191231
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 19
OiartzunTacuense2-0
ValènciaSp. Huelva2-0
LlevantEspanyol2-1
Tenerife SurTr. Alcaine2-0
AthleticBetis3-2
AtléticoAlbacete1-0
Santa TeresaR. Sociedad1-0
FCBRayo Vallecano3-0

  • JORNADA 20
Rayo VallecanoR. Sociedad 
Tr. AlcaineFCB 
AlbaceteLlevant 
TacuenseValència 
EspanyolTenerife Sur 
BetisOiartzun 
Sp. HuelvaAtlético 
AthleticSanta Teresa

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético5119163056112799003142410730257
2FCB471915225582810910342199612216
3València401911713572196302141910541143
4Llevant39191234332522971118917105231516
5Athletic36191135432222971128514104241517
6Tenerife Sur2919856292822107121911791441017
7Santa Teresa261975718231710523141099234413
8Rayo Vallecano251981102733131041516181294051115
9Sp. Huelva241966727331594321299102351524
10R. Sociedad201955916211110325101199234610
11Betis19195410243369135111713104151316
12Tr. Alcaine191947819411510361131449117627
13Oiartzun141935111835892258106101361025
14Albacete1319341223461110325162129027725
15Espanyol111925121739810226112239036617
16Tacuense8191513134859054618310109730

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 975 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4
Deportistas