AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 21
R. SociedadOsasuna3-2
DeportivoBetis0-0
GranadaLas Palmas 
SportingAlavés2-4
AtléticoLeganés2-0
MàlagaEspanyol0-1
SevillaVila-real0-0
ValènciaEibar0-4
CeltaMadrid0-0
FCBAthletic3-0

  • JORNADA 22
Las PalmasSevilla 
BetisValència 
Vila-realMàlaga 
AthleticDeportivo 
AtléticoCelta 
AlavésFCB 
OsasunaMadrid 
LeganésSporting 
EibarGranada 
EspanyolR. Sociedad

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid46191441511729119202910178521227
2FCB452113625518211063126724117312911
3Sevilla4321134443282510811211118115332217
4Atlético39211164361623107212271611443149
5R. Sociedad3821122734302311722191415105051516
6Vila-real352198428142311722208121026286
7Eibar322195732292011623151312103341716
8Espanyol322188529271711452171315104331214
9Athletic3221957262524117311911810226714
10Celta30209383133211070319169102351217
11Las Palmas2820776313123116502110591261021
12Alavés27216962122121026291015114341212
13Betis232065921311711452131369207818
14Màlaga22215792835171052317145110561121
15Deportivo1920479253214942315105110561022
16València19205411294089225132111113261619
17Leganés1821461115357101457151111326820
18Sporting13213414224310103161524311038719
19Osasuna10211713234641104711236101361223
20Granada10201712164479144711311038933
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 24
Espanyol BLleida1-1
PratL'Hospitalet4-0
EbreBadalona2-0
At. SaguntíEldenc5-2
At. BalearsFCB B2-1
CornellàLlevant B2-1
HèrculesValència B0-2
Mallorca BGavà2-1
Vila-real BLlagostera4-1
AlcoiàSabadell0-0

  • JORNADA 25
GavàCornellà 
BadalonaAt. Saguntí 
L'HospitaletEspanyol B 
LlagosteraAlcoià 
València BVila-real B 
SabadellAt. Balears 
EldencHèrcules 
LleidaEbre 
FCB BMallorca B 
Llevant BPrat
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B4624144641242311722221123137241913
2Alcoià452412933519301293025101512363109
3València B4224119434242211641191020135531514
4Badalona4124101133019231265112518124621814
5Hèrcules3924123931222713904201112113351111
6Vila-real B3824108637272613823251412112631213
7At. Balears372491052719211256115101612444129
8Ebre33248972323201355312713113441116
9Cornellà332489725261712453101116124441515
10Lleida3224888262924127321712812156917
11Sabadell292461172025171145212101213265815
12At. Saguntí2924611727251913472171010112451015
13Mallorca B28246108192011122558111712453119
14Llagostera28247710283420115511911813229923
15Espanyol B27246992527161344518171111254710
16Prat2724512718212013481115711146716
17L'Hospitalet25247413203618125341211712219825
18Gavà2324581127361311344121610132471520
19Llevant B212431291118121226467912165511
20Eldenc13243417205081122711225131210928

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 22
FCBAtl. Balears3-0
U. BellvitgeMallorca1-1
FerriolencSaragossa2-4
ManacorGirona1-0
DammCornellà1-3
NàsticSanto Domingo0-1
Sant AndreuSan Francisco0-0
EspanyolSabadell3-0

  • JORNADA 23
MallorcaManacor 
San FranciscoFCB 
CornellàNàstic 
GironaSant Andreu 
SabadellDamm 
Santo DomingoFerriolenc 
Atl. BalearsEspanyol 
SaragossaU. Bellvitge

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB57221831571529119203462811911239
2Espanyol452213634016281191126517114521411
3Cornellà442214263016271190215417115241512
4Mallorca43221273381620116231892311650207
5Damm3722114731222312723201214104241110
6Saragossa362299430251911542141417114521611
7Girona3322967181621106311131212336713
8San Francisco3122710520111310271731812534138
9Sant Andreu252267927231311344171312113351010
10U. Bellvitge2422598202617114521110711146916
11Nàstic22225710203115124351417710145614
12Manacor222257101227141142589811155418
13Ferriolenc21226313203718125341618310109419
14Atl. Balears17225215153911103257156122010824
15Santo Domingo1622441418446111379171011317927
16Sabadell11223217215341111910257112181128
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 16
TacuenseSanta Teresa0-1
FCBTenerife Sur3-0
AlbaceteAthletic3-1
Rayo VallecanoAtlético0-3
R. SociedadLlevant2-1
Tr. AlcaineValència0-4
Sp. HuelvaBetis0-2
EspanyolOiartzun0-2

  • JORNADA 17
Tenerife SurR. Sociedad 
LlevantRayo Vallecano 
OiartzunAlbacete 
Santa TeresaFCB 
AthleticSp. Huelva 
ValènciaEspanyol 
AtléticoTr. Alcaine 
BetisTacuense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético42161330489217700253219630236
2FCB41161321496259810312167511184
3Llevant3516112329211976101561695131415
4València3316961297177520194169441103
5Athletic271683534201675112131193241317
6Tenerife Sur26167542624198611171078143914
7Sp. Huelva21165652527128332109982331518
8Rayo Vallecano19166192228109315131797304911
9Santa Teresa19165471422118323111088224312
10Betis18165381926571248131394141113
11Tr. Alcaine18164661733149351121347115520
12R. Sociedad171645715171193241086713359
13Albacete13163492239119324161727025622
14Espanyol10162410153589225102027025515
15Oiartzun816151014322702549691351023
16Tacuense516051110425805361608008426

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1564 | 0 | Imprimir | Enviar


 12/12/2017 12/12/17
 28/11/2017 28/11/17
 20/11/2017 20/11/17
 13/11/2017 13/11/17
 06/11/2017 6/11/17
 31/10/2017 31/10/17
 24/10/2017 24/10/17
 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6