AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 20
AlavésAtlético0-0
OsasunaMàlaga1-1
Vila-realGranada2-0
EibarDeportivo3-1
LeganésCelta0-2
Las PalmasValència 
EspanyolSevilla3-1
AthleticSporting2-1
BetisFCB1-1
MadridR. Sociedad3-0

  • JORNADA 21
R. SociedadOsasuna 
DeportivoBetis 
GranadaLas Palmas 
SportingAlavés 
AtléticoLeganés 
MàlagaEspanyol 
SevillaVila-real 
ValènciaEibar 
CeltaMadrid 
FCBAthletic

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid46191441511729119202910178521227
2FCB42201262521818953123724117312911
3Sevilla422013344328249801211118115332217
4Atlético3620106434162096212071611443149
5R. Sociedad3520112731282010622161215105051516
6Vila-real34209742814231172220811925286
7Athletic322095626222411731191189225711
8Celta30209383133211070319169102351217
9Espanyol29207852827171145217131293331114
10Eibar2920857282920116231513992341316
11Las Palmas251967628302010550189591261021
12Alavés2420596172012102629101210334810
13Betis232065921311711452131369207818
14Màlaga2220578283417952217135110561121
15València1918549283388224131711103251516
16Deportivo1920479253214942315105110561022
17Leganés1820461015337101457151110325818
18Sporting1320341320391093151320311038719
19Osasuna1020171221434110471123691351020
20Granada10201712164479144711311038933
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 23
LlagosteraHèrcules2-1
Llevant BL'Hospitalet0-1
FCB BAlcoià1-1
SabadellVila-real B1-0
GavàAt. Balears1-2
LleidaPrat2-0
València BAt. Saguntí0-0
EldencEbre2-2
BadalonaEspanyol B1-0
CornellàMallorca B1-2

  • JORNADA 24
Espanyol BLleida 
PratL'Hospitalet 
EbreBadalona 
At. SaguntíEldenc 
At. BalearsFCB B 
CornellàLlevant B 
HèrculesValència B 
Mallorca BGavà 
Vila-real BLlagostera 
AlcoiàSabadell
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B4623144540222311722221123127231811
2Alcoià442312833519291192025101512363109
3Badalona4123101123017231265112518114611812
4Hèrcules392312383120271290320912113351111
5València B3923109432242211641191017124531314
6Vila-real B352398633262312723211312112631213
7At. Balears34238105251818114611391612444129
8Lleida3123878252824127321712711146816
9Cornellà30237972325141135381016124441515
10Ebre30237972123171245310713113441116
11Llagostera2823779273020115511911812228819
12Sabadell282361072025171145212101112255815
13At. Saguntí262351172223161237212810112451015
14Espanyol B26236892426151243517161111254710
15Mallorca B2523510817198111556101712453119
16L'Hospitalet25237412203218125341211711218821
17Prat242341271421171238175711146716
18Gavà2323581026341311344121610122461418
19Llevant B21233128101612122646791116449
20Eldenc1323341618458112271122512129723

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 21
Santo DomingoDamm0-1
Atl. BalearsSant Andreu1-0
SaragossaNàstic1-0
MallorcaFerriolenc2-0
San FranciscoManacor0-0
SabadellCornellà0-2
GironaU. Bellvitge1-0
EspanyolFCB0-1

  • JORNADA 22
FCBAtl. Balears 
U. BellvitgeMallorca 
FerriolencSaragossa 
ManacorGirona 
DammCornellà 
NàsticSanto Domingo 
Sant AndreuSan Francisco 
EspanyolSabadell

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB54211731541526108203162811911239
2Mallorca42211263371520116231892210640196
3Espanyol422112633716251081123517114521411
4Cornellà412113262715271190215414104241211
5Damm372111463019231172219914104241110
6Saragossa33218942623191154214141410352129
7Girona3321966181521106311131211335712
8San Francisco302179520111310271731711524138
9Sant Andreu242166927231210334171312113351010
10U. Bellvitge232158819251610442109711146916
11Nàstic2221579203015114341416710145614
12Ferriolenc21216312183318115331414310109419
13Manacor192147101127111032579811155418
14Atl. Balears1721521415361110325715611209821
15Santo Domingo132134141744611137917710217827
16Sabadell11213216215041111910257102171125
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 16
TacuenseSanta Teresa0-1
FCBTenerife Sur3-0
AlbaceteAthletic3-1
Rayo VallecanoAtlético0-3
R. SociedadLlevant2-1
Tr. AlcaineValència0-4
Sp. HuelvaBetis0-2
EspanyolOiartzun0-2

  • JORNADA 17
Tenerife SurR. Sociedad 
LlevantRayo Vallecano 
OiartzunAlbacete 
Santa TeresaFCB 
AthleticSp. Huelva 
ValènciaEspanyol 
AtléticoTr. Alcaine 
BetisTacuense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético42161330489217700253219630236
2FCB41161321496259810312167511184
3Llevant3516112329211976101561695131415
4València3316961297177520194169441103
5Athletic271683534201675112131193241317
6Tenerife Sur26167542624198611171078143914
7Sp. Huelva21165652527128332109982331518
8Rayo Vallecano19166192228109315131797304911
9Santa Teresa19165471422118323111088224312
10Betis18165381926571248131394141113
11Tr. Alcaine18164661733149351121347115520
12R. Sociedad171645715171193241086713359
13Albacete13163492239119324161727025622
14Espanyol10162410153589225102027025515
15Oiartzun816151014322702549691351023
16Tacuense516051110425805361608008426

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1425 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4