AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 19
OsasunaSevilla3-4
Vila-realValència0-2
AthleticAtlético2-2
FCBGranada3-1
BetisSporting0-0
EibarBarça0-4
MadridMàlaga2-1
Las PalmasDeportivo1-1
AlavésLeganés2-2
R. SociedadCelta1-0

  • JORNADA 20
AlavésAtlético 
OsasunaMàlaga 
Vila-realGranada 
EibarDeportivo 
LeganésCelta 
Las PalmasValència 
EspanyolSevilla 
AthleticSporting 
BetisFCB 
MadridR. Sociedad

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid43181341481726108202610178521227
2Sevilla421913334225249801211118105322114
3FCB41191252511718953123723107212810
4Atlético3519105434162096212071510433149
5R. Sociedad351911263125201062216121595041513
6Vila-real31198742614201062218811925286
7Athletic291985624212110631171089225711
8Celta2719838293321107031916691351017
9Espanyol26196852526141035214121293331114
10Eibar2619757252817105231212992341316
11Las Palmas251967628302010550189591261021
12Alavés231958617201192529101210334810
13Betis221964920301610442121269207818
14Màlaga2119568273317952217134100461020
15València1918549283388224131711103251516
16Deportivo191947824291494231510510055919
17Leganés18194691531791447131110325818
18Sporting1319341219371093151320310037617
19Granada10191711164279144711310037931
20Osasuna919161220423100371022691351020
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 22
At. SaguntíLlagostera1-1
Vila-real BFCB B2-0
PratBadalona0-0
HèrculesSabadell1-0
Mallorca BLlevant B0-0
L'HospitaletLleida2-3
EbreValència B1-1
AlcoiàGavà2-1
At. BalearsCornellà1-0
Espanyol BEldenc3-2

  • JORNADA 23
LlagosteraHèrcules 
Llevant BL'Hospitalet 
FCB BAlcoià 
SabadellVila-real B 
GavàAt. Balears 
LleidaPrat 
València BAt. Saguntí 
EldencEbre 
BadalonaEspanyol B 
CornellàMallorca B
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B4522143539212210712211023127231811
2Alcoià43221273341829119202510141135398
3Hèrcules39221237301827129032091210334109
4Badalona382291122917201155111518114611812
5València B3822108432242110631191017124531314
6Vila-real B352298533252312723211312102621212
7At. Balears31227105231718114611391311344108
8Cornellà3022796222314103527816124441515
9Ebre2922787192117124531071210334914
10Lleida2822778232821116321512711146816
11Espanyol B2622688242515124351716111025379
12At. Saguntí25225107222316123721289102351015
13Llagostera2522679252917104511710812228819
14Sabadell252251071925141035211101112255815
15Prat242241261419171238175710145714
16Gavà232258925321310343111410122461418
17Mallorca B222241081518811155610141135398
18L'Hospitalet22226412193218125341211410118721
19Llevant B21223127101512112636691116449
20Eldenc122233161643710217920512129723

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 20
U. BellvitgeSan Francisco0-0
FCBSabadell4-1
DammSaragossa0-1
Sant AndreuEspanyol1-1
ManacorAtl. Balears1-0
NàsticMallorca0-2
FerriolencGirona0-0
CornellàSanto Domingo4-1

  • JORNADA 21
Santo DomingoDamm 
Atl. BalearsSant Andreu 
SaragossaNàstic 
MallorcaFerriolenc 
San FranciscoManacor 
SabadellCornellà 
GironaU. Bellvitge 
EspanyolFCB

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB51201631531526108203162510811229
2Espanyol42201262371525981023417114521411
3Mallorca39201163351517105231692210640196
4Cornellà38201226251527119021541193241011
5Damm33191036281822107121881193241010
6Saragossa30207942523161044213141410352129
7San Francisco29207852011129261731711524138
8Girona291985616141895311031110325611
9Sant Andreu24206682722121033417131210334109
10U. Bellvitge232058719241610442109710145915
11Nàstic222057820291511434141679144613
12Ferriolenc2120631118311811533141439108417
13Manacor182046101127111032579710145418
14Atl. Balears14204214143689225615611209821
15Santo Domingo132034131743610136916710217827
16Sabadell11203215214841011810237102171125
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 16
TacuenseSanta Teresa0-1
FCBTenerife Sur3-0
AlbaceteAthletic3-1
Rayo VallecanoAtlético0-3
R. SociedadLlevant2-1
Tr. AlcaineValència0-4
Sp. HuelvaBetis0-2
EspanyolOiartzun0-2

  • JORNADA 17
Tenerife SurR. Sociedad 
LlevantRayo Vallecano 
OiartzunAlbacete 
Santa TeresaFCB 
AthleticSp. Huelva 
ValènciaEspanyol 
AtléticoTr. Alcaine 
BetisTacuense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético42161330489217700253219630236
2FCB41161321496259810312167511184
3Llevant3516112329211976101561695131415
4València3316961297177520194169441103
5Athletic271683534201675112131193241317
6Tenerife Sur26167542624198611171078143914
7Sp. Huelva21165652527128332109982331518
8Rayo Vallecano19166192228109315131797304911
9Santa Teresa19165471422118323111088224312
10Betis18165381926571248131394141113
11Tr. Alcaine18164661733149351121347115520
12R. Sociedad171645715171193241086713359
13Albacete13163492239119324161727025622
14Espanyol10162410153589225102027025515
15Oiartzun816151014322702549691351023
16Tacuense516051110425805361608008426

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1280 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4
Deportistas