AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 18
MàlagaR. Sociedad 
SevillaMadrid2-1
ValènciaEspanyol2-1
GranadaOsasuna1-1
LeganésAthletic0-0
DeportivoVila-real0-0
SportingEibar2-3
FCBLas Palmas5-0
CeltaAlavés1-0
AtléticoBetis1-0

  • JORNADA 19
OsasunaSevilla 
Vila-realValència 
AthleticAtlético 
EspanyolGranada 
BetisSporting 
EibarFCB 
MadridMàlaga 
Las PalmasDeportivo 
AlavésLeganés 
R. SociedadCelta

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid401712414616239720249178521227
2Sevilla39181233382224980121111594321711
3FCB3818115247171895312372096212410
4Atlético341810443214209621207149423127
5Vila-real3118873261220962118611925286
6R. Sociedad2917926282517952215121284041313
7Athletic2818846221920962115889225711
8Celta2718837293221107031916681341016
9Eibar26187562524179522128992341316
10Las Palmas24186662729199540178591261021
11Espanyol2318585222511925211111293331114
12Alavés22185761518108242781210334810
13Màlaga21175662629178521171149045918
14Betis21186392030159432121269207818
15Deportivo18184682328149423151049045818
16Leganés1718459132979144713109315616
17València16174492633882241317892251316
18Sporting121833121937109315132029027617
19Granada1018171015397914471139036828
20Osasuna9181611173839036718691351020
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 21
GavàVila-real B1-1
Llevant BLleida0-0
SabadellAt. Saguntí1-1
Mallorca BAt. Balears0-0
LlagosteraEbre3-0
FCB BHèrcules2-0
CornellàAlcoià1-0
EldencPrat1-0
València BEspanyol B2-1
BadalonaL'Hospitalet1-0

  • JORNADA 22
At. SaguntíLlagostera 
Vila-real BFCB B 
PratBadalona 
HèrculesSabadell 
Mallorca BLlevant B 
L'HospitaletLleida 
EbreValència B 
AlcoiàGavà 
At. BalearsCornellà 
Espanyol BEldenc
 
  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B452114343919221071221102311722189
2Alcoià4021117332172610820239141135398
3Badalona372191022917201155111517104511812
4València B3721107431232110631191016114431213
5Hèrcules36211137291824118031991210334109
6Vila-real B322188531252011623191312102621212
7Cornellà3021795222214103527816114431514
8At. Balears28216105221715103611291311344108
9Ebre282177718201611443961210334914
10Sabadell252151061924141035211101111254814
11Lleida2521678202621116321512410046514
12At. Saguntí2421597212215113621179102351015
13Llagostera2421669242817104511710711218718
14Espanyol B2321588212312113351414111025379
15Prat232141161419161137175710145714
16Gavà232158824301310343111410112451316
17L'Hospitalet2221641117291811533108410118721
18Mallorca B21214981518710145610141135398
19Llevant B20213117101512112636681015449
20Eldenc122133151440710217920511128520

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 19
MallorcaDamm2-0
San FranciscoFerriolenc3-0
FCBSant Andreu0-0
Atl. BalearsU. Bellvitge2-1
SaragossaCornellà1-1
SabadellSanto Domingo2-3
GironaNàstic0-0
EspanyolManacor5-0

  • JORNADA 20
U. BellvitgeSan Francisco 
FCBSabadell 
DammSaragossa 
Sant AndreuEspanyol 
ManacorAtl. Balears 
NàsticMallorca 
FerriolencGirona 
CornellàSanto Domingo

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB4819153149142397202752510811229
2Espanyol41191252361425981023416104421310
3Mallorca3619106333151710523169199540176
4Cornellà35191126211424108021131193241011
5Damm3318103528172297111871193241010
6San Francisco28197752011129261731610514138
7Girona28188461614189531103109315611
8Saragossa2719694242316104421314119252119
9Sant Andreu2319658262111932416121210334109
10U. Bellvitge22195771924159432109710145915
11Nàstic221957720271510433141479144613
12Ferriolenc2019621118311710523141439108417
13Manacor1519361010278922569710145418
14Atl. Balears14194213143589225615610208820
15Santo Domingo13193412163961013691679216723
16Sabadell1119321420444101181023792161021
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 16
TacuenseSanta Teresa0-1
FCBTenerife Sur3-0
AlbaceteAthletic3-1
Rayo VallecanoAtlético0-3
R. SociedadLlevant2-1
Tr. AlcaineValència0-4
Sp. HuelvaBetis0-2
EspanyolOiartzun0-2

  • JORNADA 17
Tenerife SurR. Sociedad 
LlevantRayo Vallecano 
OiartzunAlbacete 
Santa TeresaFCB 
AthleticSp. Huelva 
ValènciaEspanyol 
AtléticoTr. Alcaine 
BetisTacuense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético42161330489217700253219630236
2FCB41161321496259810312167511184
3Llevant3516112329211976101561695131415
4València3316961297177520194169441103
5Athletic271683534201675112131193241317
6Tenerife Sur26167542624198611171078143914
7Sp. Huelva21165652527128332109982331518
8Rayo Vallecano19166192228109315131797304911
9Santa Teresa19165471422118323111088224312
10Betis18165381926571248131394141113
11Tr. Alcaine18164661733149351121347115520
12R. Sociedad171645715171193241086713359
13Albacete13163492239119324161727025622
14Espanyol10162410153589225102027025515
15Oiartzun816151014322702549691351023
16Tacuense516051110425805361608008426

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 856 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4
Deportistas