AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 15
Las PalmasLeganés1-1
MadridDeportivo3-2
MàlagaGranada1-1
OsasunaFCB0-3
EibarAlavés0-0
EspanyolSporting2-1
CeltaSevilla0-3
BetisAthletic1-0
Vila-realAtlético 
R. SociedadValència3-2

  • JORNADA 16
ValènciaMadrid 
GranadaR. Sociedad 
SportingVila-real 
DeportivoOsasuna 
AthleticCelta 
AlavésBetis 
LeganésEibar 
AtléticoLas Palmas 
FCBEspanyol 
SevillaMàlaga

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid371511404014208620199177520215
2FCB31159423715127331146198611239
3Sevilla301593328201876011591283321311
4R. Sociedad26158252621178521158973041113
5Atlético25147432811147421187117322104
6Vila-real231465319101675111457714255
7Athletic2315726201816751113778215711
8Eibar2215645211917852112657124913
9Espanyol22155731918108242101012733198
10Las Palmas21155642623168440168571241015
11Màlaga21155642422178521171147043711
12Celta21156362429158503151567133914
13Alavés18154651417771426811832389
14Betis18155371828128332101267205816
15Leganés1515438122657124612108314614
16Deportivo13153482027107313131038035717
17València12153392129571241116782151013
18Sporting12153391630107313101428026616
19Granada9151681431671336838035823
20Osasuna715141013322802641557124917
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 18
CornellàAt. Saguntí1-1
At. BalearsVila-real B2-2
València BLleida1-0
Mallorca BHèrcules0-2
SabadellPrat3-1
GavàEbre1-2
EldencBadalona1-4
FCB BEspanyol B1-1
Llevant BAlcoià0-0
LlagosteraL'Hospitalet1-1

  • JORNADA 19
PratLlagostera 
L'HospitaletValència B 
At. SaguntíGavà 
HèrculesCornellà 
AlcoiàAt. Balears 
LleidaEldenc 
BadalonaLlevant B 
Espanyol BSabadell 
Vila-real BMallorca B 
EbreFCB B


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B3618113432171996121910179522137
2Alcoià361810623015228710218141035297
3Badalona31187101231314935174179450169
4Hèrcules30189362615189603168129333107
5València B30188642620189531179129333911
6Cornellà2718693191711925268169441139
7Ebre2718765171515943284129333911
8At. Balears2518675201514935111811932497
9Vila-real B251867523201494231291192521111
10Sabadell23185851820139342109109243811
11At. Saguntí2218576191814935110489225914
12Prat211849512161493515379144713
13Gavà211856722271293331013992341214
14Mallorca B201848613146913561014935174
15Llagostera20185582025149351141069207615
16L'Hospitalet191854914261594327649117720
17Llevant B18183968111110253667814325
18Lleida18184681524159432101039036514
19Espanyol B171838715216913591411925267
20Eldenc918231313364911782059126516

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

El derbi de filials


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 16
NàsticEspanyol0-2
CornellàSan Francisco1-0
FerriolencFCB1-4
SaragossaMallorca1-1
ManacorSabadell0-2
U. BellvitgeSant Andreu1-1
DammAtl. Balears3-0
Santo DomingoGirona0-1

  • JORNADA 17
Atl. BalearsNàstic 
EspanyolFerriolenc 
GironaCornellà 
Sant AndreuManacor 
San FranciscoDamm 
MallorcaSanto Domingo 
SabadellSaragossa 
FCBU. Bellvitge

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB411613214513197610254229711209
2Espanyol341610422813197610164159432129
3Cornellà34161114201024980111110731399
4Damm301693427152297111878722398
5Mallorca27167632815118323139168440156
6Girona2416736151414742193109315611
7San Francisco221657414109716042139414108
8Nàstic21165652022159432141167133611
9U. Bellvitge211656516191484229878143711
10Saragossa2016484182115943212135705268
11Ferriolenc17165291726149423131437106412
12Sant Andreu1616448192157124912119324109
13Manacor15163671017882246778143410
14Sabadell11163211183448116817782151017
15Santo Domingo1016241012346913581447115420
16Atl. Balears816221210332702521469207819
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 14
ValènciaR. Sociedad3-0
LlevantTenerife Sur3-2
TacuenseAlbacete1-1
OiartzunRayo Vallecano0-1
AtléticoFCB2-1
AthleticTr. Alcaine4-0
BetisEspanyol2-1
Santa TeresaSp. Huelva1-0

  • JORNADA 15
R. SociedadAtlético 
AlbaceteBetis 
EspanyolAthletic 
Rayo VallecanoValència 
Sp. HuelvaTacuense 
Tenerife SurSanta Teresa 
FCBLlevant 
Tr. AlcaineOiartzun

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético36141130449217700253157430196
2FCB35141121426197610242167511184
3Llevant351411212815197610156167511139
4València271476124717752019410724153
5Athletic231372428161364111731073131113
6Tenerife Sur23146532521167511161077142911
7Rayo Vallecano19146172224107313131397304911
8Sp. Huelva181446422239623175982331518
9Tr. Alcaine1714455152713734010747115520
10Santa Teresa16144461321118323111056123211
11R. Sociedad1414356131587223866713359
12Betis121433815265712481377214713
13Albacete1014248193687223131427025622
14Espanyol91423914327721491727025515
15Tacuense5140598385705261507007223
16Oiartzun4130491026270254926024617

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1619 | 0 | Imprimir | Enviar


 12/12/2017 12/12/17
 28/11/2017 28/11/17
 20/11/2017 20/11/17
 13/11/2017 13/11/17
 06/11/2017 6/11/17
 31/10/2017 31/10/17
 24/10/2017 24/10/17
 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6