AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 14
SportingOsasuna3-1
FCBMadrid1-1
DeportivoR. Sociedad 
AlavésLas Palmas1-1
LeganésVila-real0-0
AtléticoEspanyol0-0
BetisCelta3-3
AthleticEibar3-1
GranadaSevilla2-1
ValènciaMàlaga2-2

  • JORNADA 15
Las PalmasLeganés 
MadridDeportivo 
MàlagaGranada 
OsasunaFCB 
EibarAlavés 
EspanyolSporting 
CeltaSevilla 
BetisAthletic 
Vila-realAtlético 
R. SociedadValència

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid341410403712177520167177520215
2FCB28148423415127331146167511209
3Sevilla27148332520187601159972321011
4Atlético25147432811147421187117322104
5Vila-real231465319101675111457714255
6R. Sociedad2313724221414742112696303108
7Athletic2314725201716751113777214710
8Eibar2114635211916751112657124913
9Celta21146352426157502151267133914
10Las Palmas20145542522157430157571241015
11Màlaga20145542321167511161047043711
12Espanyol19144731717771428912733198
13Alavés17144551417771426810731389
14Betis151443717289723291267205816
15Leganés141442811255712461297304513
16València1214338192657124111677214810
17Sporting12143381528107313101427025514
18Deportivo10132471323762138937034514
19Granada8141581330671336827025722
20Osasuna71414913292702541257124917
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 17
L'HospitaletSabadell2-1
Espanyol BGavà1-2
HèrculesAt. Balears2-0
Llevant BEldenc0-0
BadalonaValència B2-0
EbreCornellà0-0
LleidaLlagostera2-1
At. SaguntíMallorca B0-0
PratFCB B0-0
Vila-real BAlcoià0-1

  • JORNADA 18
CornellàAt. Saguntí 
At. BalearsVila-real B 
València BLleida 
Mallorca BHèrcules 
SabadellPrat 
GavàEbre 
EldencBadalona 
FCB BEspanyol B 
Llevant BAlcoià 
LlagosteraL'Hospitalet


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B351711243116188602189179522137
2Alcoià35171052301522871021813934297
3Badalona28176101191214935174148350128
4Hèrcules271783624151896031689823387
5València B27177642520158431169129333911
6Cornellà2617683181610824257169441139
7At. Balears241766518131383419611932497
8Vila-real B2417665211814942312910824299
9Ebre241766515141594328498233710
10At. Saguntí2117566181714935110478215813
11Prat211749411131493515378143610
12Gavà21175662125128332911992341214
13Mallorca B20174851312681346814935174
14Sabadell2017485151910824278109243811
15Llagostera1917548192413834113969207615
16Lleida18174671523159432101038035513
17L'Hospitalet181753913251594327638107619
18Llevant B1717386811109243667814325
19Espanyol B161737714206913591410824256
20Eldenc917231212324811671659126516

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

El resum del filial


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 15
MallorcaSabadell5-0
SaragossaGirona1-2
CornellàAtl. Balears1-0
DammEspanyol1-0
NàsticFCB1-2
FerriolencSant Andreu3-2
U. BellvitgeManacor0-1
Santo DomingoSan Francisco0-1

  • JORNADA 16
NàsticEspanyol 
CornellàSan Francisco 
FerriolencFCB 
SaragossaMallorca 
ManacorSabadell 
U. BellvitgeSant Andreu 
DammAtl. Balears 
Santo DomingoGirona

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB381512214112197610254198611168
2Espanyol31159422613197610164128332109
3Cornellà31151014191021870110110731399
4Damm271583424151986111578722398
5Mallorca26157532714118323139157430145
6San Francisco22155731499716042138413107
7Nàstic2115564202015843114967133611
8Girona211563614141474219378215511
9U. Bellvitge201555515181374128778143711
10Saragossa1915474172014842211125705268
11Ferriolenc17155281622148422121037106412
12Sant Andreu151543818205712491210831498
13Manacor15153661015872236578143410
14Santo Domingo101524912336813481347115420
15Sabadell815221116344811681747115817
16Atl. Balears815221110302702521468206816
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 12
TacuenseTr. Alcaine1-1
AtléticoLlevant5-0
AthleticR. Sociedad1-1
Sp. HuelvaEspanyol2-1
ValènciaTenerife Sur2-2
BetisRayo Vallecano0-3
AlbaceteSanta Teresa2-0
OiartzunFCB0-1

  • JORNADA 13
Tenerife SurAtlético 
Tr. AlcaineBetis 
Santa TeresaLlevant 
AlbaceteSp. Huelva 
Rayo VallecanoAthletic 
FCBValència 
R. SociedadOiartzun 
EspanyolTacuense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB34121110403186600231166510172
2Atlético32121020428186600232146420196
3Llevant29129212213166510124136411109
4València23126512061464201649623142
5Tenerife Sur2212642231815650116107614178
6Athletic1711524211410531113376213811
7Sp. Huelva171245319199623175862221214
8Rayo Vallecano16125161921106312111066204811
9Tr. Alcaine141235413221062408646114516
10Santa Teresa131234512188622210756123211
11R. Sociedad111225591256123466613256
12Betis91223712232602461276213611
13Albacete812228153276213101116015521
14Espanyol61213811304611471726024413
15Oiartzun4110471021260244825023613
16Tacuense4120487354604251406006221

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1196 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/09/2017 22/9/17
 19/09/2017 18/9/17
 11/09/2017 11/9/17
 04/09/2017 3/9/17
 28/08/2017 27/8/17
 21/08/2017 21/8/17
 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5