AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 13
OsasunaAtlético0-3
Vila-realAlavés0-2
CeltaGranada3-1
MadridSporting2-1
R. SociedadFCB1-1
EspanyolLeganés3-0
MàlagaDeportivo4-3
EibarBetis3-1
SevillaValència2-1
Las PalmasAthletic

  • JORNADA 14
SportingOsasuna 
FCBMadrid 
DeportivoR. Sociedad 
AlavésLas Palmas 
LeganésVila-real 
AtléticoEspanyol 
BetisCelta 
AthleticEibar 
GranadaSevilla 
ValènciaMàlaga

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid331310303611177520167166510204
2FCB27138323314116321135167511209
3Sevilla271383224181876011599623199
4Atlético24137332811136411187117322104
5R. Sociedad2313724221414742112696303108
6Vila-real221364319101675111456613255
7Eibar2113634201616751112656123810
8Athletic201262416131364111067621367
9Celta20136252123157502151256123611
10Màlaga1913544211916751116103603359
11Espanyol18134631717771428911632198
12Las Palmas1612444212012633012646114914
13Alavés16134451316661325710731389
14Betis14134271425862226967205816
15Leganés131341811254611461297304513
16València111332817244611491477214810
17Deportivo10132471323762138937034514
18Sporting91323812277621371327025514
19Osasuna71314812262702541256123814
20Granada5130581129360334727025722
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 16
At. BalearsAt. Saguntí1-1
Vila-real BLlevant B2-0
GavàPrat2-2
Mallorca BEbre0-0
LlagosteraBadalona2-2
SabadellLleida1-1
CornellàEspanyol B0-0
AlcoiàHèrcules3-0
València BEldenc2-0
FCB BL'Hospitalet4-0

  • JORNADA 17
L'HospitaletSabadell 
Espanyol BGavà 
HèrculesAt. Balears 
Llevant BEldenc 
BadalonaValència B 
EbreCornellà 
LleidaLlagostera 
At. SaguntíMallorca B 
PratFCB B 
Vila-real BAlcoià


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B341611143116188602189168512137
2Alcoià3216952291522871021810824287
3València B2716763251815843116912833299
4Badalona25165101171211825154148350128
5Cornellà2516673181610824257158431139
6Hèrcules241673622151585031489823387
7At. Balears241666418111383419611832395
8Vila-real B2416664211714842212810824299
9Ebre231665515141484228498233710
10At. Saguntí2016556181713834110478215813
11Prat201648411131383415378143610
12Sabadell201648414171082427810824279
13Mallorca B19164751312681346813834174
14Llagostera1916547182213834113968206513
15Gavà18164661924128332911681341013
16Llevant B161637681198233667814325
17Espanyol B161637613186813481210824256
18Lleida151636713221283328938035513
19L'Hospitalet151643911241283325538107619
20Eldenc816221212324811671648116516

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

El resum del filiaL


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 14
FCBDamm2-1
Atl. BalearsSanto Domingo0-0
GironaMallorca0-0
San FranciscoSaragossa0-0
EspanyolCornellà1-0
SabadellU. Bellvitge0-1
ManacorFerriolenc2-1
Sant AndreuNàstic1-2

  • JORNADA 15
MallorcaSabadell 
SaragossaGirona 
CornellàAtl. Balears 
DammEspanyol 
NàsticFCB 
FerriolencSant Andreu 
U. BellvitgeManacor 
Santo DomingoSan Francisco

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB351411213911197610254167511147
2Espanyol31149412612197610164127331108
3Cornellà281491418101876019110731399
4Damm241473423151675111478722398
5Mallorca231465322148722389157430145
6Nàstic2114563191815743013767133611
7U. Bellvitge201455415171364118678143711
8San Francisco1914473139971604210731397
9Saragossa1914473161814742110105705268
10Girona181453612131474219347115310
11Sant Andreu151443716175712491210731375
12Ferriolenc141442813201173229837106412
13Manacor1214266915872236547043310
14Santo Domingo101424812326713381247115420
15Sabadell814221016294811681746114812
16Atl. Balears814221010292702521467205815
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 11
FCBAthletic2-1
Santa TeresaAtlético1-3
R. SociedadBetis0-2
Rayo VallecanoTacuense5-1
Tenerife SurOiartzun2-1
EspanyolAlbacete3-3
LlevantValència2-1
Tr. AlcaineSp. Huelva1-1

  • JORNADA 12
TacuenseTr. Alcaine 
AtléticoLlevant 
AthleticR. Sociedad 
Sp. HuelvaEspanyol 
ValènciaTenerife Sur 
BetisRayo Vallecano 
AlbaceteSanta Teresa 
OiartzunFCB

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB31111010393186600231135410162
2Atlético2911920378155500182146420196
3Llevant2911920228166510124135410104
4València22116411841354101429623142
5Tenerife Sur2111632211615650116106513156
6Athletic161051420139430112276213811
7Sp. Huelva141135317186513154862221214
8Santa Teresa13113441216862221075512229
9Rayo Vallecano13114161621106312111035104511
10Tr. Alcaine131134412211062408635104415
11R. Sociedad101124581156123465512245
12Betis9112361220250236976213611
13Espanyol61113710284611471725023311
14Albacete51112813324511381116015521
15Oiartzun4100461020250234725023613
16Tacuense3110386343503241306006221

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 360 | 0 | Imprimir | Enviar


 16/01/2017 16/1/17
 09/01/2017 9/1/17
 19/12/2016 19/12/16
 12/12/2016 12/12/16
 05/12/2016 &#128249; 5/12/16
 21/11/2016 &#128249; 21/11/16
 14/11/2016 14/11/16
 07/11/2016 7/11/16
 31/10/2016 31/10/16
 24/10/2016 24/10/16
1 | 2