AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 12
ValènciaGranada1-1
SportingR. Sociedad1-3
BetisLas Palmas2-0
AthleticVila-real1-0
AlavésEspanyol0-1
DeportivoSevilla2-3
AtléticoMadrid0-3
FCBMàlaga0-0
EibarCelta1-0
LeganésOsasuna 

  • JORNADA 13
OsasunaAtlético 
Vila-realAlavés 
CeltaGranada 
MadridSporting 
R. SociedadFCB 
EspanyolLeganés 
MàlagaDeportivo 
EibarBetis 
SevillaValència 
Las PalmasAthletic 

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid30129303410146420146166510204
2FCB26128223213116321135156501198
3Sevilla241273222171565011389623199
4Vila-real22126421981665101436613255
5R. Sociedad2212714211313641111596303108
6Atlético211263325111364111878622274
7Athletic201262416131364111067621367
8Eibar181253417151364119556123810
9Celta17125251822126402121156123611
10Las Palmas1612444212012633012646114914
11Màlaga161244417161364111273603359
12Espanyol15123631417460425911632198
13Betis14124261322862226966204713
14Alavés1312345111666132577621369
15València11123271622461149147621378
16Deportivo10122461019762138936033210
17Leganés10113179221501441296303510
18Sporting91223711257621371326024412
19Osasuna7111461221260244955122812
20Granada5120571026360334726024619
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 15
L'HospitaletGavà1-1
At. SaguntíAlcoià1-0
LleidaFCB B0-2
EldencLlagostera2-0
Llevant BValència B1-1
HèrculesVila-real B2-3
EbreAt. Balears0-0
BadalonaSabadell1-2
Espanyol BMallorca B0-0
PratCornellà1-1

  • JORNADA 16
At. BalearsAt. Saguntí 
Vila-real BLlevant B 
GavàPrat 
Mallorca BEbre 
LlagosteraBadalona 
SabadellLleida 
CornellàEspanyol B 
AlcoiàHèrcules 
València BEldenc 
FCB BL'Hospitalet 


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B311510142716157502149168512137
2Alcoià2915852261519761018810824287
3Hèrcules241573522121585031489723284
4València B2415663231812733114912833299
5Badalona2415591151011825154137340106
6Cornellà241566318169723257158431139
7At. Balears231565417101273318511832395
8Ebre221564515141484228487223710
9Vila-real B2115564191711732210810824299
10At. Saguntí1915546171613834110467205712
11Prat1915474911138341536713348
12Sabadell19154741316972326710824279
13Mallorca B18154651312571246813834174
14Llagostera1815537162012733111768206513
15Gavà1715456172211732279681341013
16Llevant B16153758998233667714223
17Espanyol B15153661318681348129723256
18L'Hospitalet151543811201283325537106615
19Lleida141535712211283328927025412
20Eldenc815221112304811671647115514

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens 

Els resums del filial i el femení (BTV) 


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 13
SabadellGirona1-2
Santo DomingoEspanyol1-1
DammSant Andreu1-0
CornellàFCB2-0
FerriolencU. Bellvitge2-0
NàsticManacor1-1
MallorcaSan Francisco0-1
SaragossaAtl. Balears2-1

  • JORNADA 12
FCBDamm 
Atl. BalearsSanto Domingo 
GironaMallorca 
San FranciscoSaragossa 
EspanyolCornellà 
SabadellU. Bellvitge 
ManacorFerriolenc 
Sant AndreuNàstic

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB321310213710166510233167511147
2Espanyol28138412512166510154127331108
3Cornellà28139131891876019110631298
4Damm241373322131675111478622286
5Mallorca221364322148722389146420145
6San Francisco1813463139861504210731397
7Nàstic1813463171715743013736033410
8Saragossa1813463161814742110104604268
9Girona171352612131364119347115310
10U. Bellvitge171345414171364118647043611
11Sant Andreu151343615155612381010731375
12Ferriolenc141342712181173229836105310
13Manacor913166714561234447043310
14Santo Domingo91323812326713381236105420
15Sabadell81322916284711581646114812
16Atl. Balears713211010291601521467205815
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 11
FCBAthletic2-1
Santa TeresaAtlético1-3
R. SociedadBetis0-2
Rayo VallecanoTacuense5-1
Tenerife SurOiartzun2-1
EspanyolAlbacete3-3
LlevantValència2-1
Tr. AlcaineSp. Huelva1-1

  • JORNADA 12
TacuenseTr. Alcaine 
AtléticoLlevant 
AthleticR. Sociedad 
Sp. HuelvaEspanyol 
ValènciaTenerife Sur 
BetisRayo Vallecano 
AlbaceteSanta Teresa 
OiartzunFCB

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB31111010393186600231135410162
2Atlético2911920378155500182146420196
3Llevant2911920228166510124135410104
4València22116411841354101429623142
5Tenerife Sur2111632211615650116106513156
6Athletic161051420139430112276213811
7Sp. Huelva141135317186513154862221214
8Santa Teresa13113441216862221075512229
9Rayo Vallecano13114161621106312111035104511
10Tr. Alcaine131134412211062408635104415
11R. Sociedad101124581156123465512245
12Betis9112361220250236976213611
13Espanyol61113710284611471725023311
14Albacete51112813324511381116015521
15Oiartzun4100461020250234725023613
16Tacuense3110386343503241306006221

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1800 | 0 | Imprimir | Enviar


 16/01/2017 16/1/17
 09/01/2017 9/1/17
 19/12/2016 19/12/16
 12/12/2016 12/12/16
 05/12/2016 &#128249; 5/12/16
 28/11/2016 &#128249; 27/11/16
 14/11/2016 14/11/16
 07/11/2016 7/11/16
 31/10/2016 31/10/16
 24/10/2016 24/10/16
1 | 2