AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 11
EspanyolAthletic0-0
Las PalmasEibar1-0
SevillaFCB1-2
R. SociedadAtlético2-0
MàlagaSporting3-2
CeltaValència2-1
OsasunaAlavés0-1
MadridLeganés3-0
GranadaDeportivo1-1
Vila-realBetis2-0

  • JORNADA 12
ValènciaGranada 
SportingR. Sociedad 
BetisLas Palmas 
AthleticVila-real 
AlavésEspanyol 
DeportivoSevilla 
AtléticoMadrid 
FCBMàlaga 
EibarCelta 
LeganésOsasuna

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid27118303110146420146135410174
2FCB25118123213105311135156501198
3Vila-real22116411971665101436513154
4Atlético21116322581354101848622274
5Sevilla211163219151565011386513167
6R. Sociedad191161418121364111156520377
7Athletic17115241513105311967621367
8Celta17115241821126402121155122610
9Las Palmas1611443211812633012645113912
10Màlaga151143417161364111272502359
11Eibar151143416151053118556123810
12Alavés1311344111565131567621369
13Espanyol1211263131746042598522188
14Betis11113261122551224966204713
15València10113171521351048137621378
16Deportivo1011245816752126636033210
17Leganés10113179221501441296303510
18Sporting91123610227521261026024412
19Osasuna7111461221260244955122812
20Granada411047925360334715014518
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 14
Mallorca BPrat0-0
SabadellEldenc1-1
AlcoiàEbre2-0
LlagosteraValència B1-1
Vila-real BAt. Saguntí3-2
CornellàL'Hospitalet2-0
FCB BBadalona1-3
GavàLleida3-1
At. BalearsEspanyol B0-0
HèrculesLlevant B1-0

  • JORNADA 15
L'HospitaletGavà 
At. SaguntíAlcoià 
LleidaFCB B 
EldencLlagostera 
Llevant BValència B 
HèrculesVila-real B 
EbreAt. Balears 
BadalonaSabadell 
Espanyol BMallorca B 
PratCornellà


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Alcoià2914851261419761018810724186
2FCB B28149142516157502149137412117
3Hèrcules24147342091575021259723284
4Badalona241459014811725042137340106
5València B2314653221712733114911732288
6Cornellà231465317159723257147421128
7At. Balears221464417101273318510731395
8Ebre211463515141374128487223710
9Vila-real B181446416151173221087714267
10Llagostera1814536161812733111767205511
11Prat1814464810127331426713348
12Mallorca B17144551312571246812733174
13At. Saguntí161444616161072419467205712
14Sabadell1614374111597232677714258
15Gavà161444616211173227957124912
16Llevant B15143657887223557714223
17Espanyol B14143561318571248129723256
18Lleida141435612191273318727025412
19L'Hospitalet141442810191173224437106615
20Eldenc514121110301701651647115514

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens
 


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 12
FerriolencSabadell2-1
Atl. BalearsMallorca0-5
U. BellvitgeNàstic2-1
ManacorDamm0-0
EspanyolSaragossa2-1
FCBSanto Domingo10-0
San FranciscoGirona0-0
Sant AndreuCornellà3-4

  • JORNADA 13
SabadellGirona 
Santo DomingoEspanyol 
DammSant Andreu 
CornellàFCB 
FerriolencU. Bellvitge 
NàsticManacor 
MallorcaSan Francisco 
SaragossaAtl. Balears

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB32121020378166510233166510145
2Espanyol2712831241116651015411632197
3Cornellà25128131691565017110631298
4Mallorca221264222138622288146420145
5Damm211263321131364111378622286
6Nàstic1712453161614642012636033410
7U. Bellvitge17124531415136411864604269
8San Francisco151236312986150427621387
9Sant Andreu151243515145612381010631274
10Saragossa15123631417116321894604268
11Girona14124261012136411931601519
12Ferriolenc11123271018862227836105310
13Manacor81215661356123443603329
14Sabadell81222815264611471446114812
15Santo Domingo81222811315612371136105420
16Atl. Balears7122199271601521466204713
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 10
ValènciaAtlético1-1
AlbaceteTr. Alcaine2-3
AthleticTenerife Sur2-0
EspanyolSanta Teresa2-0
Sp. HuelvaRayo Vallecano3-1
TacuenseR. Sociedad0-2
BetisFCB1-1
OiartzunLlevant1-2

  • JORNADA 11
FCBAthletic 
Santa TeresaAtlético 
R. SociedadBetis 
Rayo VallecanoTacuense 
Tenerife SurOiartzun 
EspanyolAlbacete 
LlevantValència 
Tr. AlcaineSp. Huelva

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB2810910372155500210135410162
2Atlético2610820347155500182115320165
3Llevant2610820207135410103135410104
4València22106401721354101429523030
5Tenerife Sur181053219151254011496513156
6Athletic1695131911943011227521279
7Sp. Huelva131034316176513154752121113
8Santa Teresa1310343111385221945512229
9Tr. Alcaine12103341120952307535104415
10R. Sociedad10102448955122445512245
11Rayo Vallecano10103161120752126935104511
12Betis6101361020250236945113411
13Espanyol5101277253510441425023311
14Oiartzun49045918250234724022511
15Albacete41011810294511381105005218
16Tacuense3100375293503241305005116

  • 1 a 4, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1286 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4