AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 11
EspanyolAthletic0-0
Las PalmasEibar1-0
SevillaFCB1-2
R. SociedadAtlético2-0
MàlagaSporting3-2
CeltaValència2-1
OsasunaAlavés0-1
MadridLeganés3-0
GranadaDeportivo1-1
Vila-realBetis2-0

  • JORNADA 12
ValènciaGranada 
SportingR. Sociedad 
BetisLas Palmas 
AthleticVila-real 
AlavésEspanyol 
DeportivoSevilla 
AtléticoMadrid 
FCBMàlaga 
EibarCelta 
LeganésOsasuna

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid27118303110146420146135410174
2FCB25118123213105311135156501198
3Vila-real22116411971665101436513154
4Atlético21116322581354101848622274
5Sevilla211163219151565011386513167
6R. Sociedad191161418121364111156520377
7Athletic17115241513105311967621367
8Celta17115241821126402121155122610
9Las Palmas1611443211812633012645113912
10Màlaga151143417161364111272502359
11Eibar151143416151053118556123810
12Alavés1311344111565131567621369
13Espanyol1211263131746042598522188
14Betis11113261122551224966204713
15València10113171521351048137621378
16Deportivo1011245816752126636033210
17Leganés10113179221501441296303510
18Sporting91123610227521261026024412
19Osasuna7111461221260244955122812
20Granada411047925360334715014518
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 13
BadalonaGavà1-0
LleidaCornellà0-2
València BSabadell2-2
Llevant BLlagostera2-0
PratAt. Balears0-1
At. SaguntíHèrcules0-0
Espanyol BAlcoià0-2
EbreVila-real B0-0
L'HospitaletMallorca B0-1
EldencFCB B0-1

  • JORNADA 14
Mallorca BPrat 
SabadellEldenc 
AlcoiàEbre 
LlagosteraValència B 
Vila-real BAt. Saguntí 
CornellàL'Hospitalet 
FCB BBadalona 
GavàLleida 
At. BalearsEspanyol B 
HèrculesLlevant B


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B28139132413156501136137412117
2Alcoià2613751241416651016810724186
3València B2213643211612733114910631277
4Hèrcules21136341991264021159723284
5At. Balears211363417101163218510731395
6Badalona21134901171172504210624075
7Ebre21136341512137412848622278
8Cornellà201355315156613237147421128
9Llagostera1713526151711632110667205511
10Prat1713454810127331425612348
11At. Saguntí16134451413107241946620459
12Mallorca B16134451312461146812733174
13Vila-real B1513364131386222767714267
14Llevant B15133647787223557614122
15Sabadell1513364101486222567714258
16Lleida14133551116127331872602439
17L'Hospitalet141342710171173224436105613
18Espanyol B13133461318571248128622256
19Gavà13133461320862224857124912
20Eldenc41311119291701651636105413

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 11
DammU. Bellvitge2-2
CornellàManacor1-0
SabadellSan Francisco0-2
Santo DomingoSant Andreu0-1
MallorcaEspanyol1-3
SaragossaFCB1-1
GironaAtl. Balears3-1
NàsticFerriolenc3-2

  • JORNADA 12
FerriolencSabadell 
Atl. BalearsMallorca 
U. BellvitgeNàstic 
ManacorDamm 
EspanyolSaragossa 
FCBSanto Domingo 
San FranciscoGirona 
Sant AndreuCornellà

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB2911920278135410133166510145
2Espanyol2411731221013541013311632197
3Cornellà2211713126156501717521255
4Damm201162321131364111377521286
5Mallorca19115421713862228811532095
6Nàstic171145215141464201263503238
7Sant Andreu15114341210551225610631274
8Saragossa15113621315116321894504156
9San Francisco141135312975140427621387
10U. Bellvitge14113531214105311654604269
11Girona13114161012136411930500519
12Ferriolenc811227817551225736105310
13Sabadell81122714244611471445113710
14Santo Domingo81122711215612371135104410
15Manacor71114661345113443603329
16Atl. Balears711218922150142966204713
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 9
Tenerife SurBetis4-0
LlevantAthletic3-1
Santa TeresaValència0-0
Rayo VallecanoAlbacete3-1
AtléticoOiartzun4-0
Tr. AlcaineEspanyol2-1
R. SociedadSp. Huelva1-2
FCBTacuense3-0

  • JORNADA 10
ValènciaAtlético 
AlbaceteTr. Alcaine 
AthleticTenerife Sur 
EspanyolSanta Teresa 
Sp. HuelvaRayo Vallecano 
TacuenseR. Sociedad 
BetisFCB 
OiartzunLlevant

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB279900361155500210124400151
2Atlético259810336155500182104310154
3Llevant23972018613541010310431083
4València2196301611244001319523030
5Tenerife Sur18953119131254011496413054
6Athletic1384131711632011027521279
7Santa Teresa139342111185221945412127
8Sp. Huelva10924313163403123752121113
9Rayo Vallecano109315101775212693410348
10Tr. Alcaine99234818952307504004113
11R. Sociedad791446955122442402225
12Betis59126919140135845113411
13Oiartzun48044816240223524022511
14Albacete49117826441126805005218
15Tacuense390365273403141105005116
16Espanyol290275250400421425023311

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 981 | 0 | Imprimir | Enviar


 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
 13/03/2017 12/3/17
 06/03/2017 5/3/17
 03/03/2017 2/3/17
 27/02/2017 27/2/17
 20/02/2017 20/2/17
 13/02/2017 13/2/17
 06/02/2017 6/2/17
 30/01/2017 30/1/17
1 | 2 | 3 | 4