AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 10
BetisEspanyol0-1
AlavésMadrid1-4
DeportivoValència 
EibarVila-real2-1
SportingSevilla1-1
FCBGranada1-0
AtléticoMàlaga4-2
AthleticOsasuna1-1
LeganésR. Sociedad0-2
Las PalmasCelta3-3

  • JORNADA 11
EspanyolAthletic 
Las PalmasEibar 
SevillaFCB 
R. SociedadAtlético 
MàlagaSporting 
CeltaValència 
OsasunaAlavés 
MadridLeganés 
GranadaDeportivo 
Vila-realBetis

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid24107302810115320116135410174
2FCB22107123012105311135125401177
3Atlético21106312561354101848522172
4Sevilla211063118131555001266513167
5Vila-real19105411771354101236513154
6R. Sociedad16105141612105311956520377
7Athletic16105141513105311966520367
8Eibar15104331614105311855512289
9Celta1410424162095302101055122610
10Las Palmas131034320189523011645113912
11Màlaga12103341414105311952502359
12Espanyol1110253131735032598522188
13Betis11103251120551224965203711
14Alavés1010244101565131564511359
15Leganés1010316919150144129530257
16València993061318351048136420255
17Sporting910235819752126102502329
18Deportivo8922561464202552502319
19Osasuna7101451220250234855122812
20Granada310037824250233615014518
  • 1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 11
LlagosteraFCB B0-2
EbreAt. Saguntí1-2
EldencCornellà4-4
BadalonaMallorca B0-0
L'HospitaletAlcoià2-1
PratVila-real B0-0
LleidaAt. Balears1-0
València BGavà4-1
Espanyol BHèrcules2-2
Llevant BSabadell0-0

  • JORNADA 12
At. SaguntíLlevant B 
AlcoiàPrat 
CornellàBadalona 
HèrculesEbre 
GavàEldenc 
Vila-real BEspanyol B 
At. BalearsL'Hospitalet 
Mallorca BLleida 
FCB BValència B 
SabadellLlagostera


  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB B22117132012125401105106312107
2València B2111632181111632112710531164
3Alcoià201155119121354101367614166
4Ebre20116231510126402848522176
5Hèrcules171152417995302958622284
6Badalona17113809686150329523064
7Prat171145266126330415512225
8Cornellà161144312145512226116321108
9At. Balears1511434141085221657621385
10At. Saguntí1411425141385221946620459
11Vila-real B1411353131285221756613267
12Sabadell14113538985221536613236
13Llagostera141142512151163211063510429
14L'Hospitalet141142510141163214335104611
15Lleida13113441114126330851501439
16Mallorca B1211335121235104689623164
17Llevant B11112545756123356513122
18Espanyol B10112451216561238105512246
19Gavà10112451118551222756123911
20Eldenc4111198261601551535104311

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 10
ManacorSanto Domingo3-0
EspanyolGirona5-1
Atl. BalearsSan Francisco0-3
NàsticSabadell3-2
FCBMallorca2-2
FerriolencDamm2-2
Sant AndreuSaragossa1-1
U. BellvitgeCornellà1-0

  • JORNADA 11
DammU. Bellvitge 
CornellàManacor 
SabadellSan Francisco 
Santo DomingoSant Andreu 
MallorcaEspanyol 
SaragossaFCB 
GironaAtl. Balears 
NàsticFerriolenc

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB2810910267135410133155500134
2Espanyol21106311991354101338522166
3Damm191061319111254011157521286
4Mallorca19105411610852217511532095
5Cornellà1910613116125401617521255
6Nàstic14103521212115320943503238
7Saragossa14103521214105311784504156
8U. Bellvitge13103431012105311653503247
9Sant Andreu1210334111055122567521264
10San Francisco111025310975140424511367
11Girona1010316711105311620500519
12Sabadell81022614224511371245113710
13Ferriolenc81022661455122573510417
14Santo Domingo81022611205512271035104410
15Manacor71014561245113443503228
16Atl. Balears710217819150142965203610
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 8
AthleticAtlético1-2
EspanyolRayo Vallecano0-3
Tr. AlcaineSanta Teresa0-0
TacuenseTenerife Sur1-1
AlbaceteR. Sociedad1-1
BetisLlevant1-2
OiartzunValència0-1
Sp. HuelvaFCB0-1

  • JORNADA 9
Tenerife SurBetis 
LlevantAthletic 
Santa TeresaValència 
Rayo VallecanoAlbacete 
AtléticoOiartzun 
Tr. AlcaineEspanyol 
R. SociedadSp. Huelva 
FCBTacuense

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético228710296124400142104310154
2FCB2177002701244001809330090
3València2086201611244001318422030
4Llevant2086201551043107210431083
5Tenerife Sur1584311513943011096413054
6Athletic137412168632011027421166
7Santa Teresa128332111174211945412127
8R. Sociedad781435754121322402225
9Sp. Huelva781431115340312344112912
10Rayo Vallecano7821571644112383410348
11Tr. Alcaine68134617641305404004113
12Betis5812591514013584411247
13Oiartzun4704381224022352302157
14Albacete48116723441126804004115
15Tacuense380355243403141104004113
16Espanyol2702531703003182402229

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1242 | 0 | Imprimir | Enviar


 22/05/2017 22/5/17
 15/05/2017 15/5/17
 08/05/2017 8/5/17
 01/05/2017 1/5/17
 24/04/2017 23/4/17
 17/04/2017 17/4/17
 10/04/2017 &#128249; 9/4/17
 03/04/2017 &#128249; 3/4/17
 27/03/2017 &#128249; 26/3/17
 20/03/2017 19/3/17
1 | 2 | 3 | 4
Deportistas