AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 9
MadridAthletic2-1
MàlagaLeganés4-0
GranadaSporting0-0
Vila-realLas Palmas2-1
ValènciaFCB2-3
OsasunaBetis1-2
SevillaAtlético1-0
R. SociedadAlavés3-0
EspanyolEibar3-3
CeltaDeportivo4-1

  • JORNADA 10
BetisEspanyol 
AlavésMadrid 
DeportivoValència 
EibarVila-real 
SportingSevilla 
FCBGranada 
AtléticoMàlaga 
AthleticOsasuna 
LeganésR. Sociedad 
Las PalmasCelta

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Madrid219630249115320116104310133
2Sevilla20962117121555001265412156
3FCB199612291274211125125401177
4Vila-real1995401651354101236413042
5Atlético1895312141043101428522172
6Athletic159504141294301856520367
7R. Sociedad1394141412105311953410357
8Celta13941413179530210104411237
9Las Palmas1293331715842208345113912
10Màlaga1293331210105311952402235
11Eibar129333141374211645512289
12Betis1193241119541214865203711
13Alavés10924391164130424511359
14Leganés109315917140134109530257
15València993061318351048136420255
16Espanyol89153121735032595412178
17Deportivo8922561464202552502319
18Sporting8922571864202592502329
19Osasuna691351119250234844112711
20Granada39036823250233614013517
  •  1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 10
EbreLlevant B0-1
At. BalearsBadalona0-1
HèrculesPrat0-2
AlcoiàLleida3-1
Mallorca BEldenc0-1
CornellàValència B1-2
At. SaguntíEspanyol B3-0
GavàLlagostera0-2
FCB BSabadell2-0
Vila-real BL'Hospitalet1-0

  • JORNADA 11
LlagosteraFCB B 
EbreAt. Saguntí 
EldencCornellà 
BadalonaMallorca B 
L'HospitaletAlcoià 
PratVila-real B 
LleidaAt. Balears 
València BGavà 
Espanyol BHèrcules 
Llevant BSabadell

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Alcoià201055018101354101367514054
2Ebre2010622148125401728522176
3FCB B191061318121254011057521287
4València B18105321410852218610531164
5Hèrcules161051415795302957521262
6Badalona16103709675140329523064
7Prat161044266115320415512225
8At. Balears151043314985221657521284
9Cornellà1510433810551222610531164
10Llagostera141042412131153201043510429
11Vila-real B1310343131285221755512267
12Sabadell13103438985221535512236
13At. Saguntí1110325121285221943510438
14Mallorca B1110325121235104688522164
15L'Hospitalet1110325813852212235104611
16Llevant B10102445745113356513122
17Lleida1010244101495230751501439
18Gavà1010244101455122275512287
19Espanyol B910235101445113685512246
20Eldenc3101094220500511135104311

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 9
SaragossaManacor1-1
Santo DomingoU. Bellvitge2-1
MallorcaSant Andreu1-0
SabadellAtl. Balears1-3
GironaFCB0-1
San FranciscoEspanyol0-0
DammNàstic2-0
CornellàFerriolenc3-0

  • JORNADA 10
ManacorSanto Domingo 
EspanyolGirona 
Atl. BalearsSan Francisco 
NàsticSabadell 
FCBMallorca 
FerriolencDamm 
Sant AndreuSaragossa 
U. BellvitgeCornellà

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB279900245124400111155500134
2Cornellà199612115125401617421154
3Damm1896031791254011156420264
4Mallorca189531148852217510431073
5Espanyol189531148104310828522166
6Saragossa1393421113105311783403145
7Sant Andreu11932410944112457521264
8Nàstic11925291084220623503238
9Girona10931566105311620400404
10U. Bellvitge10924391274211553503247
11San Francisco891537975140421401337
12Santo Domingo892251117551227103410347
13Sabadell892251219451137124411257
14Atl. Balears79216816140132665203610
15Ferriolenc7921641244112353510417
16Manacor4904531214013143503228
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 7
FCBAlbacete7-0
R. SociedadEspanyol1-1
LlevantTacuense2-1
Tenerife SurSp. Huelva4-3
Rayo VallecanoTr. Alcaine2-1
ValènciaAthletic3-1
AtléticoBetis2-1
Santa TeresaOiartzun2-2

  • JORNADA 8
AthleticAtlético 
EspanyolRayo Vallecano 
Tr. AlcaineSanta Teresa 
TacuenseTenerife Sur 
AlbaceteR. Sociedad 
BetisLlevant 
OiartzunValència 
Sp. HuelvaFCB

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético19761027512440014273210133
2FCB1866002601244001806220080
3València1775201511244001315312020
4Llevant177520134104310727321062
5Tenerife Sur1474211412943011095312043
6Athletic13641115662200907421166
7Santa Teresa117322111174211944311127
8Sp. Huelva771421114330302244112912
9R. Sociedad671334654121321301214
10Betis5712481313012464411247
11Tr. Alcaine57124617531205404004113
12Oiartzun4604281123021342302157
13Rayo Vallecano4711541644112380300318
14Albacete37106622331025704004115
15Espanyol2602431402002152402229
16Tacuense270254232302131004004113

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 1264 | 0 | Imprimir | Enviar


 16/10/2017 15/10/17
 09/10/2017 9/10/17
 02/10/2017 2/10/17
 25/09/2017 25/9/17
 22/09/2017 22/9/17
 19/09/2017 18/9/17
 11/09/2017 11/9/17
 04/09/2017 3/9/17
 28/08/2017 27/8/17
 21/08/2017 21/8/17
1 | 2 | 3 | 4 | 5