AVUI A POL

RESULTATS I CLASSIFICACIONS 16 - 17

PRIMERA DIVISIÓ 

  • JORNADA 8
Las PalmasEspanyol0-0
SportingValència1-2
AtléticoGranada7-1
BetisMadrid1-6
AthleticR. Sociedad3-2
LeganésSevilla2-3
AlavésMàlaga1-1
Vila-realCelta5-0
EibarOsasuna 
FCBDeportivo4-0

  • JORNADA 9
MadridAthletic 
MàlagaLeganés 
GranadaSporting 
Vila-realLas Palmas 
ValènciaFCB 
OsasunaBetis 
SevillaAtlético 
R. SociedadAlavés 
EspanyolEibar 
CeltaDeportivo

  • CLASSIFICACIÓ 
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético1885302131043101428422071
2Madrid1885302288422095104310133
3Sevilla17852116121244001165412156
4FCB16851226107421112594301145
5Vila-real1684401441043101026413042
6Athletic158503131094301856420255
7Las Palmas1283321613842208344112810
8Eibar1173229773210414411256
9Alavés1082429864130424411256
10R. Sociedad108314111274211653410357
11Leganés108314913140134109430153
12Celta10831491664202694411237
13Màlaga9823381074211552402235
14València983051115341036106420255
15Deportivo8822451064202552402205
16Betis88224918541214834103510
17Espanyol7814391424022265412178
18Sporting7821571864202591401329
19Osasuna3703471524022361301249
20Granada28026823140133614013517
  •  1 al 4, Lliga de Campions  
  • 5 i 6, Europa League
  • 18 a 20, descens

2ª DIVISIÓ B, GRUP III

  • JORNADA 9
Espanyol BEbre1-2
LlagosteraCornellà3-0
EldencAt. Balears0-5
SabadellGavà2-0
L'HospitaletHèrcules0-2
València BMallorca B0-2
Llevant BFCB B0-0
BadalonaAlcoià1-1
PratAt. Saguntí1-0
LleidaVila-real B1-1

  • JORNADA 10
EbreLlevant B 
At. BalearsBadalona 
HèrculesPrat 
AlcoiàLleida 
Mallorca BEldenc 
CornellàValència B 
At. SaguntíEspanyol B 
GavàLlagostera 
FCB BSabadell 
Vila-real BL'Hospitalet

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Ebre209621147124400718522176
2Alcoià1794501591043101057514054
3Hèrcules16951315594301937521262
4FCB B169513161294301857521287
5At. Balears15943214884220647521284
6València B15943212985221867421143
7Cornellà15943278541211410531164
8Badalona1392708675140326413054
9Sabadell1393428785221535412134
10Prat13934246115320412402205
11Mallorca B119324121134103678522164
12Llagostera11932410131153201040400409
13L'Hospitalet119324812852212234103610
14Vila-real B109243121254121655512267
15Gavà109243101254121255512287
16Lleida10924391195230751401326
17Espanyol B99234101145113685412143
18At. Saguntí8922591254121643510438
19Llevant B791444745113353403112
20Eldenc090093220500511104004211

  • 1 a 4, playoff d'ascens 
  • 16, playout de permanència
  • 17 a 20, descens


DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, GRUP III

  • JORNADA 8
U. BellvitgeSaragossa1-1
FerriolencSanto Domingo0-1
ManacorMallorca0-1
EspanyolAtl. Balears2-0
NàsticCornellà0-0
FCBSan Francisco1-0
DammSabadell2-0
Sant AndreuGirona1-0

  • JORNADA 9
SaragossaManacor 
Santo DomingoU. Bellvitge 
MallorcaSant Andreu 
SabadellAtl. Balears 
GironaFCB 
San FranciscoEspanyol 
DammNàstic 
CornellàFerriolenc

  • CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1FCB248800235124400111124400124
2Espanyol178521148104310827421166
3Cornellà1685128594301317421154
4Damm15850315994301956420264
5Mallorca158431138541216510431073
6Saragossa128332101294301673403145
7Sant Andreu11832310844112457421163
8Nàstic1182519884220623403136
9Girona10831465104310610400404
10U. Bellvitge10824281074211553403135
11Sabadell88224111644112694411257
12San Francisco781437964130421401337
13Ferriolenc782154944112353410314
14Santo Domingo5812591624022593410347
15Atl. Balears4811651514013263410339
16Manacor3803521114013142402217
  • 1 a 2, Copa
  • 13 a 16, descens

PRIMERA DIVISIÓ FEMENINA 

  • JORNADA 7
FCBAlbacete7-0
R. SociedadEspanyol1-1
LlevantTacuense2-1
Tenerife SurSp. Huelva4-3
Rayo VallecanoTr. Alcaine2-1
ValènciaAthletic3-1
AtléticoBetis2-1
Santa TeresaOiartzun2-2

  • JORNADA 8
AthleticAtlético 
EspanyolRayo Vallecano 
Tr. AlcaineSanta Teresa 
TacuenseTenerife Sur 
AlbaceteR. Sociedad 
BetisLlevant 
OiartzunValència 
Sp. HuelvaFCB

  •  CLASSIFICACIÓ
TOTALSCASAFORA
POS.EQUIPPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGCPTSPJGEPGFGC
1Atlético19761027512440014273210133
2FCB1866002601244001806220080
3València1775201511244001315312020
4Llevant177520134104310727321062
5Tenerife Sur1474211412943011095312043
6Athletic13641115662200907421166
7Santa Teresa117322111174211944311127
8Sp. Huelva771421114330302244112912
9R. Sociedad671334654121321301214
10Betis5712481313012464411247
11Tr. Alcaine57124617531205404004113
12Oiartzun4604281123021342302157
13Rayo Vallecano4711541644112380300318
14Albacete37106622331025704004115
15Espanyol2602431402002152402229
16Tacuense270254232302131004004113

  • 1 a 8, Copa de la Reina
  • 15 i 16, descens
<< Tornar Fer comentari 770 | 0 | Imprimir | Enviar


 16/01/2017 16/1/17
 09/01/2017 9/1/17
 19/12/2016 19/12/16
 12/12/2016 12/12/16
 05/12/2016 &#128249; 5/12/16
 28/11/2016 &#128249; 27/11/16
 21/11/2016 &#128249; 21/11/16
 14/11/2016 14/11/16
 07/11/2016 7/11/16
 31/10/2016 31/10/16
1 | 2